13 серпня на “Ювілейному” проведуть сімейне свято

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2017

13 серпня на “Ювілейному” проведуть сімейне свято

У Рівному 13 серпня на  мікрорайоні «Ювілейний»  відбудеться сімейне свято. Буде багато цікавих виступів, зокрема виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналіста вокального шоу «Голос країни» Миколи Бобрика, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

В програмі свята:  виступи аніматорів та розваги на батуті, караоке, дитячий аквагрим, конкурси та розіграші подарунків.

До того ж, заплановані спортивні змагання та сімейні естафети, котрі організовуватимуть працівники Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Всі розваги – безкоштовні.

Свято відбуватиметься у рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій», за сприяння Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Організатори запрошують рівнян на Сімейне свято, 13 серпня, мікрорайон «Ювілейний» територія біля мотузкового парку розваг «Тарзан» (парк «Хімік»). Початок о 14 годині.

Програма заходу:

14:00-16:00 − Початок свята. Розваги на батуті, ігри та конкурси від аніматорів, дитячий аквагрим;

14:30 – 16:30 – Виступ фіналістів та переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія»

15:30-16:30 – естафетні конкурси та спортивні змагання від Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”;
16:30–17:00 – Виступ фіналістки “Х-фактора” та “Ми талановиті” Аліни Ляшук.

17:00-18:00 – святкове караоке та виступ велотріаліста;
18:00 – 19:00 – виступи відомих співаків: композитора, продюсера та співака Сашка Невже, а також фіналіста шоу “Голос країни” Миколи Бобрика.

, , переглядів: 863

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *