46 хористів записали онлайн відому пісню Скорика

Збір коштів на потреби армії України
14.07.2020

46 хористів записали онлайн відому пісню Скорика

46 співаків і співачок хору Львівської Національної Опери записали онлайн відому пісню Мирослава Скорика “Намалюй мені ніч”.  Таке онлайн-виконання “хіта” славетного українського композитора артисти театру присвятили дню народження Мирослава Скорика: 13 липня йому б мало виповнитися 82 роки.

Свого часу молодий Мирослав Скорик був відомим автором естрадних творів: на початку 1960-их рр. він заснував у Львові ансамбль “Веселі скрипки”, що виконував джаз, твіст, популярні пісні, що “ламали” офіціозні штампи радянських масових пісень. Пісня “Намалюй мені ніч” на слова Миколи Петренка з того часу стала надзвичайно популярною. Про це пише Depo.Львів.

“Хор Львівської опери записав саме цю пісню, щоб у такий складний для родини та країни час показати якою різноплановою є творчість Мирослава Скорика: він був не тільки геніальним класичним композитором, але й фантастичним джазовим виконавцем і автором естрадних творів, які є відомими до сьогодні”, – розповів хормейстер Львівської опери Вадим Яценко.

“Для нас це можливість показати наскільки мультизадачним хоче і може бути хор Львівського оперного театру”, – додав він.

Виконавці здійснювали запис пісні, перебуваючи на той час в різних куточках України та світу. “Одна наша артистка хору на момент запису перебувала в Австралії, інший хорист – в Хорватії, я здійснював аранжування пісні та проводив репетиційний процес знаходячись в Маріуполі, тож творчість Скорика знову об’єднує усіх нас”, – наголосив хормейстер Вадим Яценко.

Реалізація цього запису тривала близько тижня: спочатку Вадим Яценко здійснив аранжування пісні “Намалюй мені ніч”; після кількох днів вивчення пісні і онлайн-репетицій було записано 46 окремих відео. У монтажі відео цілісного виконання допомагав київський звукорежисер та хормейстер Ярослав Карпів.

З Львівською оперою Мирослава Скорика пов’язували довгі роки співпраці: перший балет “Каменярі” 28-річного композитора був презентований на сцені театру ще у 1967 році. Згодом у Львівській опері відбулися прем’єри знакових творів Мирослава Скорика – опери “Мойсей” (2001) і балету “Повернення Баттерфляй” (2006).

, , , переглядів: 874

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *