7 найкращих серіалів першої половини 2018 року за версією журналу Time

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2018

7 найкращих серіалів першої половини 2018 року за версією журналу Time

Автори найкращих серіалів першої половини 2018 року в багатьох випадках надихалися літературними творами. У списку Time можна виявити телевізійну адаптацію книг Едварда Сент-Обіна з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі, драматичний серіал на основі романів про полювання на талановиту найману вбивцю і цілий ряд інших примітних проектів.

Патрик Мелроуз

Великобританія, США, 2018 рік. Тривалість: 1 сезон (5 епізодів по 60 хвилин).

Життя Патрика не можна назвати щасливим, навіть незважаючи на те, що нестачі в грошах він не відчуває. Свій стан він пропиває днями безперервно, і виною тому – дитинство, в якому доводилося терпіти жорстокість батька і безвольну поведінку матері. Герой намагається відновити душевний здоров’я, але минуле не відпускає. А зцілення кожен раз обертається самознищенням.

Дика-дика країна

США, 2018 рік. Тривалість: 1 сезон (6 епізодів по 65 хвилин).

Реальна історія про поселився в кінці XX століття в пустелі Орегона спільноти, сформованої послідовниками суперечливого мислителя Раджниша. Місцеві мешканці спостерігають за тим, як під впливом чужинців їх батьківщина змінюється до невпізнання. Між двома сторонами виникає конфлікт, який погрожує перерости в щось дуже небезпечне.

Чемпіони

США, 2018 рік. Тривалість: 1 сезон (10 епізодів по 30 хвилин).

Дотепний ситком, події якого здебільшого розгортаються в Брукліні в тренажерному залі. Холостяк Вінс живе без нічого разом з братом-однодумцем, займається спортом і постійно змінює жінок. Одного разу до Вінса заявляється амбітний підліток-гей на ім’я Майкл і заявляє, що він його син.

Примарна вежа

США, 2018 рік. Тривалість: 1 сезон (10 епізодів по 50 хвилин).

Похмура історія про події, які стають передвістям трагедії, що сталася 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку. У центрі оповідання знаходяться агенти ЦРУ і ФБР, які разом намагаються боротися з тероризмом, а зокрема, з Усамою бен Ладеном і очолюваної ним «Аль-Каїдою».

Розповідь служниці

США, 2017 рік. Тривалість: 2 сезони (23 епізоду по 60 хвилин).

Історія про світ майбутнього, в якому лише небагато жінок здатні мати дітей. Ці жінки стають рабинями, покликаними виконувати єдину роль – народжувати дітей для високопоставлених чоловіків, чиї дружини позбавлені репродуктивних функцій.

Другий сезон відходить від сюжету оригінальної книги Маргарет Етвуд і може похвалитися набагато більш різноманітною палітрою кольорів, за обмеженість якої перший сезон багато лаяли.

Атланта

США, 2016 рік. Тривалість: 2 сезону (21 епізод по 30 хвилин).

Ерна відрахували з престижного університету, а живе він то у батьків, то у дівчини. Двоюрідний брат героя Альфред – репер, що стрімко набирає популярність. В корисливих цілях Ерн намагається відновити з кузеном зв’язок.

У другому сезоні герой не залишає спроб розкрутитися за рахунок таланту Альфреда. Поки Ерн намагається влаштувати особисте життя, його подруга тягне на собі всю сім’ю.

Вбиваючи Єву

Великобританія, 2018 рік. Тривалість: 1 сезон (8 епізодів по 43 хвилини).

Аналітик MI5 Єва і вкрай небезпечна наймана вбивця Вілланель вступають в запеклу боротьбу і стають одержимі один одним. Інтуїція не підводить Єву – вона постійно сидить у злочинниці на хвості. Вілланель ж перетворює переслідування в гру, від якої отримує величезне задоволення.

, , переглядів: 1 109

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *