“Американські боги”: у мережі з’явився феєричний тизер другого сезону

Збір коштів на потреби армії України
07.10.2018

“Американські боги”: у мережі з’явився феєричний тизер другого сезону

У мережі з’явився перший тизер серіалу “Американські боги”. Другий сезон серіалу вийде в 2019 році. Точної дати релізу на даний момент немає. Деякі джерела повідомляють про старт сезону в травні 2019 року. Перший сезон серіалу “Американські боги” вважають одним з найкращих серіалів 2017 року.

У першому трейлері другого сезону Тінь Мун продовжує свою подорож по Америці разом з Містером Середою, який розповідає йому історію нових і старих богів. Він натякає на швидке протистояння між ними.

У ролику показали нових персонажів і акторів. Серед них кореянка Каюн Кім. Вона замінила Джилліан Андерсон, яка покинула проект. Крім того, раніше стало відомо, що від посади усунули шоураннера серіалу, який зайняв посаду в лютому.

Результат пошуку зображень за запитом "американські боги"

Другий сезон серіалу “Американські боги”, як і перший, буде заснований на книзі Ніла Геймана. Тінь дізнається справжні наміри Містера Середи і мотиви, з яких він затіяв війну між богами. Також Тіні належить дізнатися свою роль, для цього йому доведеться спуститися у загробний світ.

При цьому основні творці серіалу, тобто продюсери Брайан Фуллер і Майкл Грін покидають команду. Незабаром про свій намір покинути проект заявила актриса Крістін Ченоует, яка зіграла богиню весни і квітів Остару.

Результат пошуку зображень за запитом "американські боги"

У вересні 2018 року стало відомо, що не встигли замість пішов шоураннера Брайана Фуллера найняти Джессі Александера, як і його тут же звільнили і зупинили зйомки. Дата виходу серіалу постійно зсувається, і глядачі побачать другий сезон не раніше 2019 року.

переглядів: 1 387

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *