“Антитіла” презентували зворушливий кліп на трек “Лови момент”

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2018

“Антитіла” презентували зворушливий кліп на трек “Лови момент”

Гурт Антитіла презентував крутезний кліп на пісню “Лови момент” з майбутнього альбому “Hello”. У ролику музиканти вперше показали широкій аудиторії свої сім’ї.

У ролику Антитіла закликають кожного з нас ловити момент та насолоджуватися життям, адже все може зникнути за лічені секунди. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу “Лови момент”, адже цілісність і єдність – те, без чого люди не зможуть вижити на Землі.

Цього разу у відео немає акторів і постановок. Натомість Антитіла вперше показали свої родини. Так, на екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими, навіть дітьми.

Результат пошуку зображень за запитом "антитіла лови момент"

Усі вони долали складний маршрут Карпатами, аж раптом усе довкола почало палати… Наступні кадри показують світ через 80 років, і в ньому людство освоїло Марс!

“Ми багато говорили стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент народилася ідея походу. Одразу стало зрозуміло, що ця історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками: в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися”, – прокоментував прем’єру Тарас Тополя.

Музиканти називають новий кліп – технічно складним і найдорожчим в історії Антитіл. Зйомки відео тривали протягом 10 днів. Учасники групи пройшли найважчий пішохідний туристичний маршрут України, та ще й у сезон дощів.

, , , переглядів: 1 121

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *