Для довгих вечорів: ловіть найкрутіші серіали цієї осені

Збір коштів на потреби армії України
14.08.2018

Для довгих вечорів: ловіть найкрутіші серіали цієї осені

Любителям пікантних серіалів розповіли, які картини цього року стали найпопулярнішими. Ці серіали точно не дозволять вам нудьгувати сумними осінніми вечорами. Так-так, осінь вже зовсім скоро.

Видозмінений вуглець

Історія розгортається у 2384 році, коли світ осягнув технології, які дозволяють переносити свідомість в інші тіла після смерті. Щоправда, такий розвиток подій не надто підтримують релігійні люди і він не по кишені для кожного. Головний герой – Такеші Ковач – жорстокий найманець, якого відмовились “воскрешати” на 250 років, а тоді повернули до життя, щоб розкрити вбивство найбагатшого чоловіка у світі. Щоправда, не все так просто, як здається.

Неймовірна Місіс Мейзел

Події розгортаються у Нью-Йорку в 1958 році, коли від чарівної домогосподарки Міріам Мейзел, яку звуть просто Мідж, йде чоловік Джоел. Він завжди хотів реалізувати себе у якості коміка, однак невдачі призвели до того, що чоловік просто вирішив піти до коханки від “нестерпного” життя. А от Мідж, яка все робила задля коханого, вирішує не здаватися та нарешті влаштувати власну долю так, як хоче цього вона. Хто б міг подумати, що ця краля жартуватиме значно краще, аніж її екс-чоловік.

Патрік Мелроуз

Патрік Мелроуз через травматичний досвід у дитинстві зловживає алкоголем та наркотиками, спостерігаючи, як його життя з дружиною та дітьми котиться коту під хвіст. Йому доводиться пережити смерть батька, який знущався з нього, та матері, яка ігнорувала поведінку чоловіка, залишаючи сина наодинці зі своїми думками та болем.

Поза

У Нью-Йорку 1980-х років нічне життя буяє сповна: від багатіїв до молодіжних тусовок та секс-меншин, які намагаються реалізувати себе у тому, що їм подобається. Це не просто цікава драма, а й колоритний екскурс в історію тих часів.

Алієніст

Наприкінці 19 століття у Нью-Йорку трапляється серія жорстоких і моторошних вбивств дітей. Маніяк щоразу влаштовує кривавий ритуал, від якого холоне в душі. Поліція не може знайти його, тому юний Тео Рузвельт (ще до президентства) разом з детективами та алієністом Ласло Крайцлером намагається розв’язати цей заплутаний злочинний клубок.

Убиваючи Єву

Шалена дівчина Вілланель влаштовує вбивство за вбивством, отримуючи за кожну жертву гроші. Зважаючи на те, що поліція не може зрозуміти мотивів випадкових злочинів, її вважають психопаткою. Однак коп Єва вважає, що знайшла ниточку збігів, тому вирішує вислідити убивцю. Це коштує їй роботи, друзів, особистого життя, але чи все так просто?

, , переглядів: 1 175

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *