Для любителів хоррору: топ-7 найкращих фільмів для святкового настрою

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2018

Для любителів хоррору: топ-7 найкращих фільмів для святкового настрою

Кінокритики підготували для українців добірку тематичних фільмів, які допоможуть по-справжньому відчути дух різдвяних свят та відпочити, однак подекуди може бути по-справжньому страшно.

“Чорне Різдво” (1974)

Цей хорор американського режисера Боба Кларка з часом став культовим. Фільм розпочинається із наїзду камери на будинок-гуртожиток, у якому кілька студенток влаштовують різдвяну вечірку. Далі у кадрі з’являються руки і суб’єктивна камера передає погляд чоловіка, який проникає у будинок по решітці для виноградної лози.

“Чорне Різдво” (2006)
У 2006 році режисер Ґлен Морґан написав сценарій і поставив рімейк “Чорного Різдва”. Цього разу дія відбувалася в США, а убивця набув типових рис маніяка зі слешеру: він отримав легенду і життєву мету.

“Джек Фрост” (1997)

Малобюджетний американський фільм жаху від режисера Майкла Куні (не плутати із однойменним родинним фільмом 1998 року). У стрічці йдеться про кровожерного маніяка Джека Фроста, який під дією дивної хімічної речовини перетворюється на сніговика.

“Тиха ніч, смертельна ніч” (1984)

Американський слешер, знятий Чарльзом Селлером-молодшим. У стрічці йдеться про хлопчика Біллі, який став свідком убивства власних батьків маніяком у костюмі Санти. Хлопця відправили у сиротинець, де жорстокі монахині карали його за будь-яку провину, а особливо через те, що він ненавидів Різдво.

“Поганий Санта” (2003)

Чорна різдвяна комедія, поставлена режисером Террі Цвігоффом та спродюсована братами Коенами і братами Вайнштейнами. В історії йдеться про грабіжника Віллі, який щороку на Різдво влаштовується Сантою в якийсь торгівельний центр, а у Святвечір грабує його.

 

“Едвард Руки-ножиці” (1990)

Один з найзнаменитіших та найліричніших фільмів Тіма Бартона, де він звертається до своєї улюбленої теми Творця та його Творіння.

“Санта на продаж” (2010)

Горор фінського режисера Ялмарі Геландера можна назвати “найкращим фільмом жаху 2010 року”.

, , , , , переглядів: 882

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *