Для всіх шанувальників короля жахів: The Outsider Стівена Кінга екранізують

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2018

Для всіх шанувальників короля жахів: The Outsider Стівена Кінга екранізують

Компанія Media Rights Capital придбала права на екранізацію нового роману Стівена Кінга The Outsider.

Компанія має намір зняти 10-серійний телефільм за мотивами роману. Не виключено, що сам Кінг приєднається до команди проекту як виконавчий продюсер. Зазначимо, що раніше студія Media Rights Capital зняла фільм “Темна вежа” за мотивами однойменної серії книг Стівена Кінга.

В основі сюжету трилера – історія людини, яку несправедливо звинувачують у вбивстві дитини. Тренер, педагог, чоловік і батько двох дочок, головний герой потрапляє в руки поліції на очах усього міста.

Що стосується книги, яку мають намір екранізувати, то перша інформація про неї з’явилася в пресі в кінці минулого року. Природжений король жаху не тільки лише жахами знаменитий. Детективні історії Стівена Кінга вражають не менше, ніж культові «Воно», «Кладовище домашніх тварин», зворушливі і шокуючі драми або фентезі-епопеї.

Чого тільки коштує детективна трилогія «Містер Мерседес». Натхненний успіхом, автор вирішив представити світові ще один кримінальний роман. У «The Outsider» постійного читача чекає одна з найбільш напружених і сильних робіт автора бестселерів №1 за версією Нью Йорк Таймс.

“Коли був знайдений убитим хлопчик 11 років, надійні свідки і судово-медична експертиза безперечно вказували на те, що в злочині винний популярний тренер юнацької ліги. Однак у заарештованого у всіх на очах підозрюваного є алібі, а подальше розслідування переконує детектива Ральфа Андерсона в тому, що тренер і правда перебував у момент вбивства за межами міста. То як же він міг бути одночасно в двох різних місцях?”, – йдеться в описі книги.

Кінг будує захоплюючий сюжет, де відлік іде на хвилини, щоб розкрити особистість страхітливого і диявольського вбивці, який залишає за собою слід з жертв і «ініціаторів», по всій країні. Чи знайдеться в романі місце для містики і зворушливих тем, як, наприклад, в «Зеленій милі»? Чи варто чекати хвацько закручених ігор розуму, як у повісті “Втеча з Шоушенка”? Незабаром побачимо, адже кіношники обіцяють зробити серіал не менш захоплюючим, ніж книги.

, , , переглядів: 887

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *