До Рівного з великим концертом приїде Олег Винник

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2017

До Рівного з великим концертом приїде Олег Винник

Невдовзі до Рівного з грандіозним концертом приїде українська зірка, Олег Винник.  Масштабний концерт відбудеться на мототреці. Винник уже далеко не вперше тішить рівненську публіку своїми виступами, проте зазвичай його концерти проводились в текстильнику або драмтеатрі, де він завжди збирав переповнені зали. Саме тому, на цей раз організатори вирішили розширити площу, адже у нас в місті настільки багато шанувальників творчості співака, що ні один зал не всилі  вмістити усіх фанатів.

Першу популярність Олег Винник здобув завдяки акторській кар’єрі та не в Україні, свій творчий шлях Олег розпочав в Германії, лише з 2011 року спробував себе як сольного співака та за доволі короткий час став популярним, в ЗМІ це називають “Феномен Олега Винника” велику роль в цьому зіграла його пісня «Счастье». Варто зазначити, усі його пісні є хітами та займають вершини в хіт-парадах. Квитки на концерти виконавця розкуповують в перший же день, після надходження до продажу.

Коли голубоокий красень заявив, що його серце уже не вільне, це стало справжнім ударом для його фанаток, хоча пропозицію руки і серця його обраниця ще неотримала. Однак, жити надією що ви зможете звабити співака на концерті, також не варто, адже чоловік стверджує, що не вірить в любов з першого погляду і ніколи не мав стосунків з фанатками, але дружні відносини завжди підтримує.

Співак активний користувач соціальних мереж і завжди радий спілкуванню з його прихильниками. Ось посилання на його акаунти в соцмережах.

https://www.facebook.com/Olegg.Vynnyk

https://www.instagram.com/olegg.vynnyk/

Як виявляється Олег Винник живе на дві країни та навіть має власне житло в Берліні, проте змінювати громадянство наміру немає, адже почувається як вдома лише в Україні. І зрозуміло чому, бо тут його по-справжньому люблять і шанують. В Україні його найвідданіші прихильники і про це свідчать щорічні музичні тури, які об’єднують тисячі українців.


Насолодитись мегалоподією рівняни зможуть вже 10 вересня на стадіоні Мототрек.
Квитки можна придбати з 1 червня.
Всі деталі за телефоном (067)1501309.

 

, , , , переглядів: 2 964

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *