Джамала презентувала новий кліп на пісню The Great Pretender 

Збір коштів на потреби армії України
01.11.2018

Джамала презентувала новий кліп на пісню The Great Pretender 

31 жовтня, відбулася прем’єра нового відео Джамали на композицію The Great Pretender. Режисером виступила Анна Бурячкова, відома завдяки своїм роботам для таких популярних груп, як Океан Ельзи, Pianoбой, BRUTTO і ін.

Відбулася прем’єра четвертого відео Джамали на пісні з її нового альбому Крила. Це одна з трьох англомовних пісень в альбомі. Знімати відео довірили одному з найбільш затребуваних режисерів в Україні – Анні Бурячковій.

Зйомки проходили київському БК ім. Королева і в декількох культових місцях Берліна, серед яких знаменита напівзруйнована церква кайзера Вільгельма, берлінський Акваріум, Колона Перемоги Siegessaule, міст Обербаумбрюкке і інші.

Результат пошуку зображень за запитом "Джамала The Great Pretender"

«Чим більше я спостерігаю за людьми, тим більше розумію, що кожен з нас – це клубок протиріч. Ми всі прагнемо до чогось справжнього, природнього, але в той же час суспільство, середа, держава, та й вся сучасна цивілізація нав’язують нам правила гри. Найсильніші йдуть напролом, часто згораючи завчасно. Але більшість людей пристосовуються, надягає маски, прикидаються тими, ким вони не є насправді, для того, щоб досягти успіху в житті або домогтися якоїсь мети. Всі вони великі напоказ!» – поділилася Джамала.

Через два тижні Джамала вирушить в турне на підтримку нового альбому. Тур стартує 14 листопада і охопить вісім міст: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та Рівне. Столичній публіці нову програму буде представлено ​​23 листопада в клубі Bel Etage.

, , , переглядів: 829

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *