Фільм про українців в Голлівуді виклали у вільний доступ

Збір коштів на потреби армії України
21.02.2021

Документальна стрічка режисерів Станіслава Сукненка та Галини Кувівчак-Сахно “З України до Голлівуду” – це перше масштабне дослідження “українського сліду” в Голлівуді, історія про внесок українців не лише в розвиток “фабрики мрій”, але й про вплив на світове кіномистецтво загалом.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Картина “З України до Голлівуду” побудована на реальних історіях етнічних українців, які емігрували в Америку з різних регіонів, з різних причин та у різний час, але всі вони так чи інакше долучилися до голлівудського кінематографа.

Мало хто знає, що наші земляки відіграли неабияку роль у появі “Оскара” та сприяли створенню найкращих американських фільмів, що стали історією світового кіномистецтва. Багато хто з них має свою зірку на “Алеї слави”, “Оскар” чи “Золотий глобус”, але найважливішим є те, що всі вони зробили неймовірний внесок, збагативши Голлівуд не тільки своїм талантом, а й привнесли в нього власну культуру, частину свого життя і душі.

Фільмування стрічки відбулося в Україні та США. Сценарій написав Станіслав Сукненко. Продюсерами стрічки виступили Олег Щербина та Юлія Чернявська. Фільм створено компанією “FRESH PRODUCTION GROUP” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Сума державної фінансової підтримки картини становить 2 млн 705 тис. грн при загальній вартості виробництва 3 млн 527 тис. грн.

, , , переглядів: 694

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *