Фільм “Віддана” з’явився у мережі – де можна подивитися стрічку рівненської режисерки

Збір коштів на потреби армії України
11.04.2020

Фільм “Віддана” з’явився у мережі – де можна подивитися стрічку рівненської режисерки

Романтична та вишукана екранізація роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія” сподобалась тисячам українських глядачів. Утім, якщо ви не змогли побачити її в кінотеатрі, то зараз є ідеальна нагода надолужити втрачене.
10 квітня художній-фільм режисерки Христини Сиволап з’явився онлайн. Якщо ви не змогли сходити в кінотеатр або хочете знову переглянути – можете насолодитися ним, не виходячи зі своєї оселі. Це можна зробити на платформах: MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV і 1+1 VIDEO.

Для того, щоб отримати можливість переглянути фільм “Віддана” потрібно зареєструватися на одному з ресурсів. Доступ до стрічки коштує від 69 гривень у залежності від якості.

“Після завершення прокату ми отримали неймовірну кількість повідомлень в месенджери соціальних сторінок проєкту з питаннями коли і де можна подивитися фільм онлайн. Ми розуміли, що багато хто хоче переглянути фільм знову, і є ті, хто не встиг побачити стрічку в кінотеатрах. У зв’язку з реаліями карантину, з них зараз онлайн-простір – це поки єдина можливість продовження життя фільму. Тому раді, що фільм представлений на всіх основних онлайн платформах. Спасибі глядачам за терпіння і бажання дивитися українське кіно на легальних ресурсах”, – розповідає продюсер “Відданої” Надія Зайончковська.

, , , переглядів: 1 022

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *