Фільми і серіали, які надихнуть вас зайнятися чимось новим

Збір коштів на потреби армії України
20.07.2018

Фільми і серіали, які надихнуть вас зайнятися чимось новим

Працюєш все життя на улюбленій роботі і думаєш, що знайшов своє покликання, поки в один вечір не включиш на комп’ютері черговий культовий серіал чи фільм. Ми підготували для вас список серіалів і фільмів, які надихнуть вас зайнятися чимось новеньким.

“Анатомія Грей”

На ряду з “Друзями” і “Сексом у великому місті”, цей культовий серіал вже став класикою жанру. Крім різних любовних ліній і драм, кожна серія показує найцікавіші історії хвороб і явища сучасної хірургії. Від пластичної операції на людині-дереві до друку вени на принтері. Після 14 сезонів такого видовища важко не захотіти стати кардіо чи нейрохірургом. Серіал не збавляє обертів і отримує зелене світло на продовження щороку.

Пов’язане зображення

“Частини тіла”

Якщо тема медицини припала тобі до душі, можеш сміливо починати дивитися серіал “Частини тіла”. Сюжет оповідає про приватну клініку, де два талановиті пластичні хірурги роблять і без того красивих клієнтів бездоганними. Серіал нагороджували преміями “Еммі” і “Золотий глобус”, так що розчарованим ти не залишишся.

Результат пошуку зображень за запитом "сериал части тела"

“Як уникнути покарання за вбивство”

Уже після першої серії задаєшся питанням: “Чому я не пішов на юрфак?”. Серіал від творця “Анатомії Грей”, Шонди Раймс, розповідає про Енналіз Кітінг – успішного адвоката, яка також є викладачем одного з найпрестижніших юридичних університетів. Щороку вона вибирає зі своїх студентів 4 кращих і наймає їх на роботу.

Результат пошуку зображень за запитом "сериал как избежать наказания за убийства"

“Прогулянка”

Ти, може, ніколи й не хотів працювати в цирку, але після фільму “Прогулянка” навчитися ходити по канату точно захочеш. Сюжет заснований на реальних подіях і розповідає про відомого французького канатоходьця Філіпе Петі. Він здійснив свою божевільну мрію і пройшовся по канату, натягнутому між Північною і Південною вежами-близнюками Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

Результат пошуку зображень за запитом "фильм прогулка"

“Геній”

За всяким великим автором стоїть його редактор. Саме про це тобі розповість фільм “Геній”. У центрі подій – Макс Перкінс. Людина, яка відкрила цьому світу імена Ф. Скотта Фіцджеральда, Ернеста Хемінгуея і Тома Вульфа. У тебе з’явитися можливість опинитися по той бік створення таких відомих книг, як “Великий Гетсбі”, а ще бажання попрацювати у видавництві.

Пов’язане зображення

“Стажер”

Фільм ” Стажер” підкуповує своєю добротою, легкістю і нетиповим сюжетом. Нерідко в кіно побачиш, як молоді і красиві приходять на стажування у відому фірму. Але ніколи ще цим стажистом не опинявся 70-річний вдівець. Головний герой, Бен Уїтакер, розуміє, що пенсія – це ще не кінець. Він показує нам своїм прикладом, що почати щось нове – ніколи не пізно.

Пов’язане зображення

, , переглядів: 1 310

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *