Фільми 2020 року, що вже вийшли

Збір коштів на потреби армії України
08.03.2020

Фільми 2020 року, що вже вийшли

2020 рік лише розпочався, а у світовому кінематографі уже вийшло безліч класних фільмів. Ми пропонуємо вам фільми 2020 року у різних жанрових категоріях, що уже вийшли на екрани.

 

«Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)»

Харлі Квін повертається. Цього разу вона, разом з вправними подружками чинитиме опір кримінальному босу Чорній Масці, якого звати Роман Сайоніс. Разом зі своїми підопічними та колегами він почав полювання на юну дівчинку на ім’я Касс. Харді хоче захистити її від зла, нехай для цього їй доведеться об’єднатися з іншими злочинцями.

Пригодницький бойовик «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)» – це супергеройський фільм, в основі якого класичні комікси DC.Усі головні герої у фільмі – це жіночі персонажі, відомі за сюжетами коміксів, і кожна з героїнь так чи інакше пов’язана з якоюсь пташкою.

 

Лід 2

Надя з дитинства мріяла займатися фігурним катанням. Вона встигає стати знаменитою фігуристкою, але мрії про гучні перемоги і красиве життя невдачу, коли вона отримує серйозну травму. Ще раз вийти на лід і взяти участь в змаганнях їй допоміг простий, але чесний хокеїст Саша.

Незважаючи на те, що Надя і Саша вже випробували багато разом, доля підготувала для них нові несподівані повороти. Закохані одружуються та чекають на дочку, але при пологах Надя вмирає, а Саша залишається наодинці з невеликою дитиною.

 

Погані хлопці назавжди

Напарники по службі в поліції Маямі Майк Лоурі та Маркус Бернетт разом розкрили чимало справ і зловили не одного поганого хлопця. Але Маркус втомився, він уже хоче на пенсію або хоча би змінити місце роботи, вік уже не той. Чоловік вирішив, що буде приватним детективом, ця посада спокійніша, ніж постійна стрілянина. Майку ж дали нову команду молодих і зухвалих поліцейських, яких ще вчити та вчити… Але нудно йому не буде точно, адже його хоче вбити албанський найманець заради помсти за свого брата. Тільки одне могло змусити напарників об’єднатися знову – небезпека життів один одного. Це їх остання справа, заради якої хлопці повинні забути старі образи.

Їжак Сонік

Одна далека та не схожа на Землю планета в небезпеці. Щоб її врятувати неймовірно швидкий, веселий і по-справжньому відважний їжак Сонік телепортувався до нашого рідного дому, а саме до США. Стрибок напруги після того, як енергійний їжак приземлився у нас, привів до зникнення електрики на всьому Північно-Західному узбережжі країни, що не пройшло повз увагу Пентагону. За Соніком уже почала полювання влада, і головний мисливець – доктор Роботник, який хоче захопити весь світ. Але першою людиною, що зустрілася їжаку, був Том Вачовськи. Це звичайний хлопець, який вирішив допомогти Соніку та не дати Роботнику здійснити свій жахливий план.

 

Острів фантазій

На віддаленому розкішному курорті загадковий власник здійснює таємні мрії своїх гостей. Та в одну мить фантазії перетворяться на жахи у реальності, а тропічний рай стане пекельною пасткою. Гостям доведеться розгадати таємницю острова або заплатити власним життям.

, , , переглядів: 2 520

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *