“Герой мого часу”: українцям покажуть колоритну комедію (трейлер)

Збір коштів на потреби армії України
05.08.2018

“Герой мого часу”: українцям покажуть колоритну комедію (трейлер)

Комедію “Герой мого часу” режисера Тоні Ноябрьової будуть показувати в українських кінотеатрах з 20 вересня. Її створила компанія Creative Boutique Films за підтримки Держкіно. Як зазначили у відомстві, вперше “Герой мого часу” був представлений на Каннському кіноринку. Світова ж прем’єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі, де Тоня Ноябрьова отримала нагороду за кращу режисуру в національному конкурсі.

“Це – цікавий іронічний, сатиричний і одночасно сумний авторський погляд на оточуюче нас сьогодення. Стрічка вийде у прокат вже в цьому році”, – зазначив глава Держкіно Пилип Іллєнко, який привітав творчу команду з виходом трейлера фільму.

Стрічка є повнометражним дебютом режисера Антоніни Ноябрьової. Виробництво картини здійснила компанія “КРЕАТИВ БУТІК ФІЛМС”.

Фільм розповідає історію “маленької людини” – нашого сучасника, хлопця з сусіднього двору”, який живе у складному, суперечливому світі і намагається знайти сенс свого існування у великому місті.

Головний герой цієї сатиричної комедії Жорик мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі магазини, модні галереї і “європейські цінності”, але поки він живе в світі пивних кіосків, дешевих атракціонів і брудних під’їздів. Жоріку здається, що скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста, але як знайти “соціальний ліфт”, якщо навіть ліфт в будинку ніяк не вдається полагодити?

90% героїв на екрані – непрофесійні актори. Головну роль у фільмі виконав Євген Бушмакін. Також знялися телеведучі Наталія Якимчук та Василіса Фролова, головний редактор ELLE Україна Соня Забуга.

Державна фінансова підтримка проекту становить 7 млн 995, 2 тис. грн при загальній вартості виробництва 15 млн 990,4 тис. грн. Проект ліричної комедії “Герой мого часу” став одним з переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автор сценарію і режисер Антоніна Ноябрьова, продюсери – Микола Конопелько і Анна Паленчук.

, , , , переглядів: 1 067

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *