Гурт “ФлайzZzа” презентував кліп на пісню “Шикардос”

Збір коштів на потреби армії України
24.12.2020

Гурт “ФлайzZzа” презентував кліп на пісню “Шикардос”

Гурт «ФлайzZzа» презентував кліп на пісню «Шикардос», який приурочили до 20-річчя колективу. Сама ж пісня увійде у новий альбом гурту, який, ймовірно, побачить світ вже у 2021 році.

У відео режисер Олександр Стеренчук, оператор-постановник Антон Аношин і гурт «ФлайzZzа» показують на простих прикладах, що «шкідників» все ж знаходять і знешкоджують. Сам гурт і знімальна команда доклали максимум зусиль, щоб, окрім прямих натяків, багато хто на рівні метафор зрозуміли суть, закладену у цей кліп.

«Ми усі є активними учасниками соціальних подій в Україні і намагаємось різносторонньо підтримувати ті чи інші потрібні рухи. Багато перешкод на шляху творення цього відео спонукали нас лише до ще більшої наполегливості у кращому результаті.

Холодна погода, карантин, домовленості, які в останній момент зривались, ризиковані для життя моменти зйомок, кумедні маски свиней, які ми замовляли у Польщі, допомога поліції, постріли, екстремальні трюки та багато інших нюансів під час зйомок заставляли нас дуже хвилюватись і прискорювали наші серцебиття.

Текст пісні має позитивний соціально-патріотичний характер. Місцями з іронією, а місцями з притаманним для «ФлайzZzа» стьобом. Хочемо подякувати Українському культурному фонду за допомогу у створенні цього відео», – йдеться у повідомленні.

, , , переглядів: 576

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *