Гурт “ФлайzZzа” презентував кліп на пісню “Шикардос”

24.12.2020

Гурт “ФлайzZzа” презентував кліп на пісню “Шикардос”

Гурт «ФлайzZzа» презентував кліп на пісню «Шикардос», який приурочили до 20-річчя колективу. Сама ж пісня увійде у новий альбом гурту, який, ймовірно, побачить світ вже у 2021 році.

У відео режисер Олександр Стеренчук, оператор-постановник Антон Аношин і гурт «ФлайzZzа» показують на простих прикладах, що «шкідників» все ж знаходять і знешкоджують. Сам гурт і знімальна команда доклали максимум зусиль, щоб, окрім прямих натяків, багато хто на рівні метафор зрозуміли суть, закладену у цей кліп.

«Ми усі є активними учасниками соціальних подій в Україні і намагаємось різносторонньо підтримувати ті чи інші потрібні рухи. Багато перешкод на шляху творення цього відео спонукали нас лише до ще більшої наполегливості у кращому результаті.

Холодна погода, карантин, домовленості, які в останній момент зривались, ризиковані для життя моменти зйомок, кумедні маски свиней, які ми замовляли у Польщі, допомога поліції, постріли, екстремальні трюки та багато інших нюансів під час зйомок заставляли нас дуже хвилюватись і прискорювали наші серцебиття.

Текст пісні має позитивний соціально-патріотичний характер. Місцями з іронією, а місцями з притаманним для «ФлайzZzа» стьобом. Хочемо подякувати Українському культурному фонду за допомогу у створенні цього відео», – йдеться у повідомленні.

, , , переглядів: 392

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *