Гурт KAZKA їде на “Євробачення 2019” від України?

Збір коштів на потреби армії України
12.01.2019

Гурт KAZKA їде на “Євробачення 2019” від України?

Нещодавно українські слухачі визначилися, хто братиме участь у Національному відборі на “Євробачення 2019”. Цілком очікувано серед фаворитів публіки опинився відомий на весь світ гурт KAZKA. Чим інтригує ця незвична команда і які шанси на конкурсі, якщо не брати до уваги відомий хіт “Плакала”?

Головне наповнення вони вклали у назву гурту: для нас казка асоціюється з чимось вигаданим, нереальним, але таким бажаним. “Ти живеш, як у казці” – кажуть про людей, котрим пощастило.

KAZKA, український гурт, учасники Національно відбору на "Євробачення 2019"

Саме ці артисти роблять ставку на основні емоції та спогади людей – дитинство та юність. Для виживання вони адаптуються під запити світу і стають більш реалістичними, складними і жорстокими. Ледь не вперше в українському мейнстрімі з’явився гурт з дійсно глибокими емоційними піснями. Це рідкість для нашої поп-музики широкого споживання.

KAZKA, український гурт, учасники Національно відбору на "Євробачення 2019"

 

Взагалі історія гурту KAZKA — це історія потужного менеджменту та продуманого до дрібниць маркетингу, за гурт взявся досвідчений Юрій Нікітін та продюсерська компанія “Mamamusic”. Але не тільки візуально чіпляє KAZKA, їх основна фішка – проникливих текстах. Приміром, слова до пісень “Він” та “Ніхто”, написали Катерина Рогова (INAYA) і Катерина Офліян (гурт YEYO). Хоча автори й авторки у композицій різні, кожна пісня — це одночасно і окрема історія, і частина великого цілого.

KAZKA, український гурт, учасники Національно відбору на "Євробачення 2019"

Якщо пильно вслухатися, то стане зрозуміло, що KAZKA співає про прощання з безтурботним дитинством і болісний перехід у світ дорослих. У пісні “Свята” лірична героїня кається матері в тому, що здійснила щось недозволене. Лірична героїня пісні повертається додому після втрати своєї святості.

Тому що ніхто, крім мами, не зможе прийняти і зрозуміти. Одним з частих образів KAZKA є танець. Сприйняття танцю також змінюється — від відчайдушно інтимного обряду єднання з коханим (“Ніхто”) до напівп’яного самотнього танцю з тінню (“Сама”). Третій прояв танцю — це відмова від його обрядової сутності (“Танці”). Героїня починає сприймати танець як спосіб маніпуляції чоловіком.

Kazka, український гурт

Як ляжуть карти – невідомо, але точно ясно, що така музика, хто б як до неї ставився, давно отримала широке визнання: хіт “Плакала” переклали на російську та англійську, а це найперший доказ успіху.

, , , , переглядів: 993

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *