Гурт МЕРІ презентував нову пісню – відео

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2020

Гурт МЕРІ презентував нову пісню – відео

Український гурт МЕРІ та Віктор Винник презентували нову пісню під назвою “Чорні очі”. Ця композиція записана у незвичному для музикантів стилі і звісно ж, що розповідає про найприємніше почуття – кохання.

Коцертна діяльність артистів у зв’язку з пандемією коронавірусу стоїть на паузі. Проте музиканти не припиняють творити і продовжують радувати шанувальників новими треками. Зокрема, запальний хіт презентував колектив МЕРІ та Віктор Винник на офіційному ютуб-каналі.

За період карантину артисти встигли випустити п’ятий офіційний альбом “Снайпери-амури”, а також розпочали роботу над новим альбомом. МЕРІ вже презентували декілька пісень та відеокліпів з шостої платівки.

Пісня “Чорні очі” – ця композиція незвична і за стилем відрізняється від попередніх творів музикантів. Вона виконана у фольклорному стилі з відчутними балканськими мотивами. У центрі сюжету – історія кохання.

“Мені дуже давно подобається творчість сербського композитора Горана Бреговіча. До вподоби те, як він трансформує і подає музику Балкан. Я завжди хотів спробувати зробити щось схоже, але з українським акцентом. Та усе якось руки не доходили, а тепер на карантині є багато вільного часу, який ми використовуємо для творчих експериментів. Робота над піснею була цікавою ще й тому, що для запису труб, тромбона, акордеона тощо ми запросили сесійних музикантів, а це завжди весело і пізнавально”, – розповів Віктор Винник.

 

, , , переглядів: 730

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *