Гурт Vivienne Mort зупиняє своє існування: що сталося

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2019

Гурт Vivienne Mort зупиняє своє існування: що сталося

Популярний український гурт Vivienne Mort приголомшив прихильників неочікуваною заявою. Артисти анонсували виступ у Жовтневому палаці та оголосили, що беруть творчу паузу.

Відповідне оголошення музиканти розмістили на офіційній фейсбук-сторінці. Учасники Vivienne Mort наголосили, що дадуть низку концертів, після чого припинять свою діяльність на невизначений термін. Серед запланованих заходів колективу –  виступ у Жовтневому палаці, який відбудеться 14 травня 2020 року. Концерт гурт символічно назвав “Vivienne Mort. Fin de la première partie”, що ознаменує завершення першого етапу їхньої творчості.

“Ми хочемо обійтися без пафосних заяв і сподіваємося, що ця новина не буде прийнята вами трагічно. Vivienne Mort дасть низку концертів повним складом і візьме паузу на невизначений термін. Тут мало б бути класичне запрошення з закликом не пропустити цей концерт, натомість ми просто від себе скажемо, що останнім часом рідко виступали повним складом, дуже за цим сумували, хочемо зустрітися з вами і заспівати разом”, – йдеться в офіційній заяві.

 Що відомо про Vivienne Mort?

Популярний інді-рок-гурт, який підкорює вітчизняний шоу-бізнес із 2007 року. Засновницею колективу є харизматична артистка Даніела Заюшкіна. Склад гурту чимало разів змінювався, а наразі, окрім солістки, до нього входять Гліб Проців, Олександр Лежньов та Олександр Булюк.

За роки існування гурт записав 6 студійних альбомів, з якими виступав на сольних концертах та популярних фестивалях. Також колектив взяв участь у національному відборі Євробачення-2017. Там Vivienne Mort виконав пісню “Іній”, однак не зумів пройти у наступний етап вокального конкурсу.

, , переглядів: 751

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *