Хелловін-2018: найкращі фільми жахів до свята

Збір коштів на потреби армії України
18.10.2018

Хелловін-2018: найкращі фільми жахів до свята

Не за горами Хелловін, який в Україні люблять відзначати цікавими маскарадами і вечірками. Якщо ж у вас немає бажання вбиратися і готувати конкурси на Хелловін-2018, а долучитися до свята хочеться – подивіться ужастики. Наша тематична добірка фільмів буде вам до смаку.

“Врата тьми”, 2015

Страшна історія, що сталася на Хелловін з батьком, який втратив сина на карнавалі. Фільм є адаптацією розповіді Тіма Леббона “Заплати примарі”. В основі сюжету – сімейна драма. На карнавалі в ніч Хелловіна батько втрачає сина. Усілякі пошуки не дають ніякого результату. Через рік, за кілька днів до дня всіх святих, невтішному батьку здається, що син намагається зв’язатися з ним, – і відновлює пошуки, відчуваючи, що за пропажею дитини ховається щось містичне.

“Гаманець або життя”, 2007

Фільм складається з чотирьох пов’язаних між собою страшних історій, що сталися на Хелловін в американському містечку в штаті Огайо. Всі ці історії об’єднує одна істота – Сем – таємнича фігура в помаранчевій потертій піжамі, яка носить мішок на голові. Він з’являється у всіх історіях, стежачи за тим, щоб традиції Самайна/Хелловіна неухильно дотримувалися.

“Хелловін”, 1978

Фільм став класикою жанру трилерів. Наприкінці 70-х він зібрав в прокаті майже 50 млн. доларів і був найбільш комерційно успішним на той час. Дія картини розгортається напередодні Дня всіх святих. Жорстокий маніяк збігає з психлікарні через 15 років після вбивства своєї сестри. На Хелловін він повертається до рідного містечка Хеддонфілда, щоб знову скоїти вбивство.

“Хелловін”, 2007

Дивитися фільм “Хелловін” варто тим, хто бачив уперше кіно Роба Зомбі від 1978 року. Це ремейк картини про Майкла Маєрса, який убив своїх рідних під час свята Хелловін, який через 15 років після лікування в психіатричній лікарні повернувся додому. Головним героєм в продовженні фільму став сам Майкл і події до його попадання до психлікарні.

“Буу!”, 2005

Історія розповідає про студентів, які в ніч на Хелловін вирішують розважитися в покинутому шпиталі. Звичайно, ніякі розваги їх не чекали. Зате замість них – зловісний лабіринт, зомбі-двійники, привиди і загадковий привид медсестри.

, переглядів: 961

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *