Хто саме знявся для календаря “Зірки та звірі”

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2020

Хто саме знявся для календаря “Зірки та звірі”

12 відомих артистів стали героями календаря на 2021 рік “Зірки та звірі”. Автором проекту виступила фотохудожник Олена Божко.

Артисти та музиканти Джамала, Аlyona Alyona, Ахтем Сеітаблаєв, Римма Зюбина, Сергій Танчинець (“Без обмежень”), Валерій Харчишин (“Друга ріка”), Христина Соловій, Дмитро Шуров (“Pianoбой”), Олег Собчук (“СКАЙ”), Сергій Кузін (Radio Roks), Дизель (Green Gray), Іван Леньо (KOZAK SYSTEM) взяли участь у соціальному проекті, що закликає усіх небайдужих зібрати кошти для найбільшого притулку для бездомних тварин в Україні “Сіріус”.

Зірки позували зі своїми пухнастими домашніми друзями та використали цей привід, щоб привернути увагу максимальної кількості людей на трагічну долю безпритульних тварин.

Результатом цього стала серія фотосесій, зірковий фотоспецпроект, запис відео та видання унікального календаря на 2021 рік.

Проект “2021: Зірки та звірі” має благодійний характер. Зібрані кошти від продажу календаря буде перераховано на адресу притулку “Сіріус”. Замовити календар можна за посиланням.

“Сіріус” – найбільший притулок для бездомних тварин в Україні, створений у 2000 році. Наразі у притулку “Сіріус” проживає понад 3000 собак і котів. Притулок існує завдяки пожертвуванням меценатів та приватних благодійників.

Кожний придбаний календар – це не тільки яскрава та унікальна поліграфія на стіну. Це – години опалення будівлі притулку, їжа на день для трьох котів та рятівна операція для одного собаки.

, , , переглядів: 793

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *