Jerry Heil заговорила про участь у Євробаченні

Збір коштів на потреби армії України
01.01.2020

Jerry Heil заговорила про участь у Євробаченні

Співачка Яна Шемаєва, більш відома під псевдонімом Jerry Heil, роздумує над тим, щоб взяти участь у національному відборі на Євробачення. Про це вона повідомила у своєму Instagram.

“Що ви думаєте про Євробачення? Я маю відчуття, що варто спробувати свої сили, якщо пройду передкастинг (є такий етап)”, – написала Яна. Проте, за її словами, вона має сумнів через різні думки з цього приводу стосовно того, що у разі негативного результату це знизить лояльність аудиторії до неї, про те, що пісня має бути із сильним вокалом тощо.

Як повідомляє співачка, у неї є вже готовий трек для цього. Ця пісня написана англійською мовою на соціальну тематику. Проте, у тексті міститься гра слів, яку в Україні можуть не зрозуміти. Тому Шемаєва хоче, щоб її почули за межами України. Насамкінець співачка попросила поради у своїх підписників, щоб розібратись із цим питанням.

Втім, враховуючи одностайну думку її прихильників про те, що Яна має спробувати податись на конкурс, ймовірно, що співачка таки погодиться на участь у пісенному конкурсі. Нагадаємо, Євробачення-2020 проходитиме з 12 по 16 травня у Нідерландах під слоганом “Відкривайся”. Національний відбір українських представників заплановано на 8 і 15 лютого. Фінал відбудеться 22 лютого. Організатори оголосили імена вже двох суддів.

, , , переглядів: 1 203

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *