KAZKA випустила кліп на “Пісню сміливих дівчат”

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2020

KAZKA випустила кліп на “Пісню сміливих дівчат”

Прем’єра кліпу на “Пісню сміливих дівчат” відбулась на офіційному ютуб-каналі гурту KAZKA. Колектив випустив пісню понад рік тому, але вражаюче відео у чорно-білих тонах на беззаперечний хіт з’явилось лише зараз. Зйомки відбувались у Дубаї на тлі найзнаменитіших пам’яток Об’єднаних Арабських Еміратів.

Над кліпом працювала британська студія Pulse Production, а креативну команду очолила режисерка Саванна Сетен, пише 24 канал. Образи для солістки гурту KAZKA створювали місцеві арабські дизайнери.

На відео з’явились нічний центр міста Дубаї з даху хмарочоса Crown Plaza та головна вулиця Шейк Заїд Роуд, заповідник дикої природи Рас-Аль-Хорвідомий Бурдж Халіфа та унікальну Рамку Дубаї.

Це кліп про внутрішню силу та єдність жінок на фоні люмінесцентних пейзажів Дубаї, – презентувала Олександра Заріцька в інстаграмі.

Експресивна хореографія та неймовірні пейзажі вразили шанувальників. Вони вже встигли назвати кліп на “Пісню сміливих дівчат” найкращою роботою KAZKA й зізнались, що саме таке подача якнайкраще розкриває важливі меседжі та шлях вольової та непохитної жінки. Безліч користувачів зізнались, що відео змусило подивитись на пісню по-іншому.

“Мурашки по шкірі. Це неймовірно! Я навіть не зрозуміла, коли в кінці на очі набігли сльози”, “Це кращий з ваших кліпів”, “Кліп досить несподіваний, чесно кажучи, думала, що буде щось світле, в позитивному руслі. Але така інтерпретація змушує замислитись про-серйозному”, “Неймовірно круто, дуже гарні кольори, красиві кадри”, – йдеться у коментарях.

, , , переглядів: 775

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *