Кіно вихідного дня: топ-5 фільмів, які не залишать вас байдужими

Збір коштів на потреби армії України
07.07.2018

Кіно вихідного дня: топ-5 фільмів, які не залишать вас байдужими

Настали вихідні, а значить, ви можете провести їх за переглядом хороших кінокартин у себе вдома. Мі підготували для вас добірку фільмів вихідного дня, які ви можете подивитися на дозвіллі.

“Обережніше з бажаннями” (Careful What You Wish For), США

По сусідству з родиною молодого хлопця оселилася дружина інвестиційного банкіра. Юний сусід не переставав мріяти про неї. Незабаром вмирає чоловік красуні. Його життя була застрахована на кругленьку суму. Після цієї події життя хлопця набуває несприятливий оборот.

 

“Нова подружка” (Une nouvelle amie), Франція

У Клер померла найкраща подруга. З нею вони ділили радість і горе, навіть одночасно вийшли заміж. Убитий горем чоловік подруги пропонує Клер дотепний спосіб вибратися з депресії.

 

“Модна штучка” (After the Ball), Канада

Талановита Кейт мріє стати дизайнером модного будинку. Але досягти своєї мети їй дуже важко. Дочки гуру роздрібних магазинів готового одягу в фірмі її батька не довіряють нічого важливого. Тому дівчина вирішила піти на хитрість. Вона почала видавати себе не за ту, ким є насправді.

 

“Чужорідне тіло” (Obce ciało), Італія, Польща

Дія фільму відбувається відразу в трьох країнах – Італії, Росії та Польщі. Дівчина молодого італійця Анджело несподівано стає черницею. Хлопець не втрачає надії на возз’єднання і їде за нею. Анджело чекає серйозне випробування не тільки почуттів до коханої, а й віри в Бога.

 

“Близнюки” (The Skeleton Twins), США

Близнюки Меггі і Майло не спілкувалися один з одним десять років. З ними сталося неймовірне. Близнюкам вдалося врятуватися від смерті, яка хотіла наздогнати їх в один і той же день з точністю до хвилини. В ту мить вони пообіцяли собі змінити те, що їх не влаштовувало в житті. Для Меггі – це перегляд власного шлюбу з Ленсом. Для гея Майло – спроба відновити стосунки зі своїм колишнім учителем Річем. Але насправді, щоб життя близнюків стала краще, їм потрібно переглянути відносини один з одним.

, , переглядів: 6 311

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *