“Книжковий Арсенал” перенесли через карантин

Збір коштів на потреби армії України
28.03.2020

“Книжковий Арсенал” перенесли через карантин

Найголовніша літературна та інтелектуальна подія країни відбувається щовесни з 2011-го. Щороку форум збирає більш як 200 видавців та культурних інституцій, понад 100 іноземних гостей, більш як 55 тисяч відвідувачів.

Минулого року «Книжковий Арсенал» було визнано найкращим літературним фестивалем світу на International Excellence Award у Лондоні.

Організатори форуму наголошують, що переконані — фестиваль потрібен не в он-лайні, а в реальному житті, «в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері». Тож X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» через поширення у світі коронавірусу переносить дату проведення з травня на серпень.

«Команда «Книжкового Арсеналу» продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми змінюватимемося разом із нею», — зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

В оргкомітеті зазначають, що усім видавцям, які вже подали заявки на участь у фестивалі, про всі зміни у графіку буде повідомлено окремою розсилкою.

, , , переглядів: 587

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *