Критики рознесли новий альбом Imagine Dragons

Збір коштів на потреби армії України
11.11.2018

Критики рознесли новий альбом Imagine Dragons

У п’ятницю, 9 листопада, у мережі з’явився вже четвертий студійний альбом гурту Imagine Dragons “Origins”. Варто відзначити, що до обговорення пластівки підключились і вітчизняні журналісти та музичні критики різних видань. Проте всі вони зійшлись у думці, що диск виявився ще гіршим ніж передбачалось. Проте всі вони погоджуються, що поруч з таким провалом гурт все ж чекає успіх, адже цей гурт вже отримав неймовірну популярність.

Відомо, що фактично попередні два тижні американці активно готували своїх шанувальників до чергового релізу та вже опублікувли декілька треків з альбому. Серд яких “Zero”, “Machine” і баладу “Bad Liar”. До всього цього вихід першого супроводжувався релізом яскравого кліпу, на сьогодні він досягнув позначки в 13,8 млн переглядів.

Наразі вже відомо, що новий альбом зібрав 12 треків, правда критики відзначають, що з усього переліку лише одна пісня може підірвати світові музичні чарти. Зокрема йдеться про трек – “Natural”.

“Найжахливіше для гурту рівня Imagine Dragons — відсутність очевидних хітів. Виняток — “Natural”, єдина нормальна композиція із цього порочного списку. Схема написання пісень не змінилася ні на йоту: куплет-приспів-куплет-приспів-бридж-приспів двічі”, — підкреслив у своєму Telegram-каналі “Березовый сок” музичний журналіст Юрій Береза.

Також один з музичних критиків відзначив, що на альбомі “драноків” значно відбився той факт, що фактично всі треки були написані під час турне, у дорозі.

“Imagine Dragons — музиканти лише умовно. Це більше схоже на успішне комерційне підприємство. Корпоративна історія. Товар = гроші. Для того, щоб підтримувати захід на плаву — треба кожного разу давати новий продукт”, — продовжив він.

, , , переглядів: 928

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *