Легендарні Green Grey влаштували концерт для цілого готелю

Збір коштів на потреби армії України
10.06.2020

Легендарні Green Grey влаштували концерт для цілого готелю

Один з найвідоміших українських рок-гуртів вигадав цікаву альтернативу масовим зібранням на заходах. Green Grey провели концерт в Києві, зібравши прихильників у готельних номерах. Самі ж музиканти розташувалися на фасаді корпусу.

Рокери Green Grey 7 червня зіграли масштабний концерт з нагоди 28-річчя існування гурту. Навіть карантин не завадив музикантам влаштувати гучний виступ та увійти в світову історію. Адже ідея проведення вертикального концерту реалізувалася вперше. Журналісти 24 каналу побували на знаковій події.

Концерт відбувся на території готелю Bratislava в Києві. Подібні сцени новатори Green Grey зведуть ще в 10 містах України. Так, замість місць у залі шанувальники купували квитки у готельні номери, на балконах яких і насолоджувалися виступом запальних виконавців. Музиканти переконані, що їхню ідею підхоплять й світові зірки. Крім того, музиканти залишили концертний майданчик у столиці для інших артистів, які, ймовірно, вже незабаром будуть збирати публіку на власних виступах.

Серед гостей концерту було чимало популярних зірок, серед яких Артем Пивоваров, Alina Pash, репер Yarmak з дружиною Анною, лідер рок-гурту O.Torvald Женя Галич, Катерина Осадча з програмою “Світське життя” та інші.

, , , переглядів: 799

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *