Молодий рівненський гурт презентував новий кліп

Збір коштів на потреби армії України
18.05.2019

Молодий рівненський гурт презентував новий кліп

Кліп на пісню “Сan’t stop”, що був відзнятий в обласному центрі, нещодавно презентував молодий рівненський гурт «ENEL’». Відомо, що гурт створили близько півтора роки тому два вокалісти Станіслав Ляшко та Богдан Ніколайчук. Свою першу роботу хлопці презентували ще рік тому, коли навчались у школі, пише 7d.rv.ua.

Юнаки виконують пісні, до яких самі пишуть тексти та музику. Аранжування, звукозапис, зйомку, режисуру та відеомонтаж роблять також самостійно.  Втім у новому кліпі Саша та Богдан майже незадіяні. Для цієї ролі запросили актора Едуарда Науменка, що своїм образом й передав задум авторів.

“Ідея кліпу виникла як тільки почали писати пісню. Сюжет і сенс кліпу несе за собою мотивуючий характер, де проблеми показані в образах, що переслідують головного героя. Чим більше тікатимеш від проблем, тим більше їх буде. Щоб зрозуміти сюжет треба лиш трішки подумати, – розповідає адміністратор гурту Валентина Хомич.

Юнаки кажуть, що раніше знімали ролики на соціальну тематику, зараз соціальні проблеми намагаються підняти у піснях. А ще вони прагнуть довести, що україномовний продукт буде завжди популярним. Нова робота гурту – кліп на пісню «Can’t stop» швидко розійшовся окремими соцмережами. Та юнаки переконані, що чимало з тих, хто перегляне відео, неодмінно стане їхніми шанувальниками.

, , , переглядів: 1 629

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *