На Рівненщині відбудеться веломарафон «100 ВЕЛОwatt»

Збір коштів на потреби армії України
07.08.2017

На Рівненщині відбудеться веломарафон «100 ВЕЛОwatt»

У Вараші, на Рівненщині 12 серпня відбудеться веломарафон «100 ВЕЛОwatt».

Веломарафон протяжністю 100 км від Рівненської атомної електростанції з фінішем на березі перлини Полісся – Білого озера.

Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» – це велозаїзд, велопробіг, велоперегони. Формат вибираєте Ви! Ліміт часу для подолання дистанції у 100км – 10 год! Маршрут проходить переважно другорядними автошляхами з твердим покриттям, є декілька секцій бруківки та грунту. На дистанції буде організований пункт харчування.

Організатори марафону організовують трансфер групи підтримки учасника на місце фінішу.

Після закриття фінішу буде організований трансфер у м. Вараш.

Учасники зможуть передати свої речі на місце фінішу/КП.

Після подолання марафону охочі можуть залишитись на ночівлю/відпочинок на базі РОК «Біле озеро»: зняти будиночок або у наметовому містечку (маючи власний намет).

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс “Біле озеро” розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості.

Старт веломарафону від Пристанційної площі Рівненської атомної електростанції 12 липня, о 10 год. Про це повідомли на сторінці велопробігу у Фейсбук.

, , переглядів: 1 002

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *