“Наступне покоління”: Netflix показав трейлер нового мультика

Збір коштів на потреби армії України
21.08.2018

Стрімінговий сервіс Netflix випустив трейлер мультфільму “Наступне покоління”, який розповідає історію про дружбу дівчинки з роботом у далекому майбутньому, повному технологічних чудес. Режисерами стрічки виступили Кевін Р. Адамс і Джо Ксандер. Головних героїв в картині озвучили Джон Красінскі, Шарлін Йі і Майкл Пенья.

На відео ми бачимо світ майбутнього, де активно у всіх сферах життя тепер використовується робототехніка. Високоінтелектуальні машини поступово витісняють людей. І мова не лише про промислове виробництво чи виконання різних задач.

Тепер навіть щітку для взуття можна зробити “високоінтелектуальною”. Але чи варто так сильно захоплюватися цими технологіями у повсякденному житті? Адже в якийсь момент все може піти шкереберть і все людство опиниться у пастці. А більшість людей, спробувавши подружитися з роботами, не особливо задумувалися про такі наслідки.

В мультику головним героям потрібно зупинити повстання машин, що атакували їх місто. Дівчинка випадково стала свідком того, як саме виготовляться такі роботи. Але якоїсь миті в системі щось пішло не так, в результаті вийшли браковані деталі. І черговий робот не захотів миритися з такою участю. Він зміг вибратися за межі підприємства та подався на пошуки тієї самої дівчинки. Тепер у дівчинки з’явився новий друг але і з ним купа нових проблем. Картина буде доступна на Netflix з 7 вересня 2018 року.

Дивіться трейлер “Наступне покоління”

, , , переглядів: 1 035

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *