Настя Каменських презентувала кліп на ніжну україномовну пісню

Збір коштів на потреби армії України
29.04.2019

Настя Каменських презентувала кліп на ніжну україномовну пісню

Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і добре схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість презентувала ліричну україномовну пісню і кліп “Обіцяю”, яку присвятила коханому чоловіку.

Обіцяю – лірична пісня, основним лейтмотивом якої є любов. Колись, щоб увічнити велике почуття, художники писали картини своїх коханих. У відео Настя Каменських стає частиною картин, які вважаються світовими шедеврами, таким чином даючи обіцянку любити вічно. NK постає перед нами в образі Мона Лізи, Фріди Кало, Олімпії з картини Мане, уособлює дівчину з перловою сережкою Яна Вермеєра, Леді Ліліт Данте Габріеля Россетті, одну з богинь веселощів і радості з картини «Весна», богиню Венеру Боттічеллі.

У відеороботі також можна помітити посилання на живопис Ван Гога і його відомі «Соняшники» і головний фрагмент з «Створення Адама», написану величним художником епохи Відродження Мікеланджело. Між усіма героїнями є щось спільне: таємниця, якою оповита їхня історія і історія безумовної любові. У кадрі Настя залишається загадковою красунею з різних епох в сучасній інтерпретації. Дев’ять образів NK символізують її зв’язок з кожною героїнею з творінь геніальних художників.

, , , , переглядів: 949

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *