Найкраща музична пригода твого літа. Всі на Західфест

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2017

Найкраща музична пригода твого літа. Всі на Західфест

Цьогоріч фесьтиваль ЗАХІД відбудеться з 18 по 20 серпня в Родатичах, поблизу Львова.

Присутні відриватимуться під музику від Breaking Benjamin, Editors, Enter Shikari, In Extremo, Pain, Dark Tranquillity, The Qemists, Chelsea Grin, Being As An Ocean, We Butter The Bread With Butter, Miss May I, ONUKA, Pianoбой, Noize MC, O.Torvald та багато інших.

Оганізатори обіцяють:

Вражаюче шоу

Не залежно від того, які у тебе музичні вподобання. В нас знайдеться музика для кожного! Сцени, що працюють одночасно і незалежно одна від одної, будуть дарувати максимальний заряд емоціями у режимі нон-стоп!

Тебе очікує неймовірний драйв, відривайся на повну, адже саме для цього ти прямуєш на Західфест!

zaxidfest

Дружня фестивальна спільнота

Навколо всі ті хто завжди поруч. Люди, які приносять щиру радість і вміють розділити її з тобою. З такими ніколи не засумуєш, а на фестивалі – і поготів. А приїдеш до нас сам – гарантовано знайдеш веселу компанію , обіцяємо.

Відкритість і простота, посмішки та обійми навколо – це дійсно здорово і приємно поринути в окремий всесвіт фестивалю Захід.

zaxidfest

Абсолютна свобода фантазії

Завжди хотів бути Людиною-павуком або завойовником Зімом? А може відчував себе Бетменом чи Суперменом, але ніхто не вірив в твої надлюдські можливості? Ми – віримо! Вилазь з сірої буденності міста та офісу, вдягай свій найшаленіший костюм і гайда до нас!

Вигадуй і втілюй неймовірні речі, які ти завжди хотів спробувати, адже Zaxidfest це саме те місце і саме той час!

zaxidfest

Неймовірна природа

Чи десь відпочивалось тобі краще, ніж на природі? Ліси та озера тебе чекають, зорб без тебе нікуди не покотиться, канатна переправа не зрушить з місця. Ночівля в “готелі під тисячами зір” в наметовому містечку забезпечить незабутні спогади.

Відчуй єдність і справжність себе та простору!

zaxidfestСмачна їжа на свіжому повітрі

Ковбаски-гриль, шашлик, печена картопля, смажена рибка, свіжі овочі і салати, і все, чого забажає душа і шлунок. Наїдки і напитки на будь-який смак і гаманець.

Ціни доступні, як і попередніх років, а якість – все краща!

, , , переглядів: 893

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *