Переможниця “Голосу країни” представила новий кліп

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2020

Переможниця “Голосу країни” представила новий кліп

Переможниця телепроекту «Голос країни» Оксана Муха представляє новий сингл «Не забувай мене». Цією піснею та кліпом співачка розпочинає новий етап у своїй творчості: новий стиль музики, нове звучання, нові несподівані образи, розповідає Фото-Львів.

Магія, містика, загадка, марево: у відеопрем’єрі «Не забувай мене» Оксана Муха в ролі недосяжної, омріяної музи, яку шукає художник. Роль митця у кліпі зіграв знаний український живописець Ніко Струс (Niko Strus), який творить в унікальній техніці – спецфарбами на шкірі.

За сюжетом відео, художник ледь не божеволіє в пошуках образу жінки, яка мимоволі явилася йому. Головна інтрига – чи вдасться творцеві домалювати портрет таємничої незнайомки?

– Відчуття, що ти здатна когось надихнути настільки, що людина готова гори перевернути, півсвіту пройти, подолати усілякі труднощі, врешті стати кращою, – неймовірне, – розповідає Оксана Муха. – Як творча людина я добре знаю, що таке натхнення. Як і те, що з тобою відбувається, коли його немає… Кліп «Не забувай мене» – історія про мрію, яка здійснюється. Про те велике почуття, яке вказує шлях, яке веде.

Режисером та оператором відео виступив відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Зйомки кліпу відбувалися в осінніх Карпатах – біля загадкових скель «Красний камінь», що у селищі Верхнє Синьовидне на Львівщині, а також на химерній споруді – недобудованій ще за радянських часів ГЕС на річці Стрий.

На дві доби знімальна група перемістилася в унікальні гірські локації. Самі ж зйомки видалися напрочуд екстремальними. У відео «Не забувай мене» Оксана Муха змінила вісім несподіваних, яскравих образів, більшість з яких – з нової колекції одягу бренду B.O.LDYREVA.

Сама ж дизайнер та стиліст Олена Болдирєва долучилася до проекту і як автор візуальної концепції кліпу. Автор музики пісні «Не забувай мене» – Сергій Соловій, автор слів – Микола Бровченко, саундпродюсер – Віталій Кухарський.

, , переглядів: 1 018

Один коментар
  1. Гурт Воплі Відоплясова на чолі з Олегом Скрипкою та Ніна Матвієнко feat. Божичі представили новий кліп Купалочка , директором та головним режисером якого стала українська художниця ZINAIDA (раніше відома як Зінаїда Ліхачова).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *