Перша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою стала доступною

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2018

Перша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою стала доступною

Днями запрацював проект “Слухай. Бібліотека аудіокниг українською мовою”, на сайті якого можна слухати безкоштовно українські аудіокниги. Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за рік озвучив понад 100 книг і віршованих творів. Проект був реалізований спільно з Департаментом освіти КМДА. Тепер кожен бажаючий може слухати аудіокниги українською мовою. Безсумнівно, цього моменту чекали багато українців. Особливо приємно те, що на сайті зібрані всі книги, що спрощує пошук і навігацію.

“Аудіокниг українською мовою вкрай мало, а в умовах сучасного розвитку технологій знання і культуру потрібно доносити в максимально простих і зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм”, – розповідають організатори проекту.

Результат пошуку зображень за запитом "слухати аудіокниги"

Варто відзначити, що аудіокниги поступово набирають обертів. В епоху електроніки ознайомитися з творчістю можна, навіть його не читаючи, що допомагає читати книгу, і займатися своїми справами одночасно. Крім того, вони додають, що аудіоформат дуже потрібен людям з вадами зору та дислексією. За словами організаторів, бібліотека залишиться безкоштовною, так що кожен бажаючий може ознайомитися з нею.

, , , переглядів: 1 172

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *