Підбірка книг, які вчать себе любити

Збір коштів на потреби армії України
30.06.2020

Підбірка книг, які вчать себе любити

Постійний поспіх іноді здатний знесилювати, проте на сторінках  книжок нас чекають поради та перевірені методики, застосувавши які, ми зможемо привнести легкість та віднайти нові підходи до власного розвитку. Тож svatove.city пропонує добірку таких творів.

«Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки»

Книги про піклування про себе здатні не лише покращити емоційний настрій, а й стати повноцінним довідником з жіночого здоров’я. Під ніжною обкладинкою книги «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюверди для сучасної жінки» інструктор з йоги Кейті Сілкокс розкриває таємниці старовинних рецептів здоров’я: від блиску шкіри та правильного харчування, до сексуального здоров’я та творчого натхнення.

Кейті пише про те, що наше тіло — живий організм, навчившись розуміти який, ми здатні позбутись багатьох проблем, адже на думку авторки недуги та хвороби — це сигнали того, що необхідно змінити свої думки та дії.

«Витончене мистецтво забивати на все»

Серед книжок про любов до себе та піклування, майорить на перший погляд вельми незвична книга Марка Менсона «Витончене мистецтво забивати на все». У простому тексті про складні речі, автор наводить купу цікавезних та розумних думок, прийнявши які, кожен зможе змінити життя на краще.

Чи дійсно так важливі дедлайни, якими ми лякаємо себе? Як сприймати трагічні події з користю для себе? Навчившись конструктивно сприймати реальність та ставлення до себе, заглибившись у гармонійний, легкий текст, ця книга неодмінно отримає місце серед ваших улюблених книжок.

«Ігри, у які грають люди»

Книги, що допоможуть розібратися в собі, подібно грі у шахи, здатні крок за кроком змінювати погляди та думки, які керують нашим життям.

У культовій книзі з психології «Ігри, у які грають люди» Доктор Ерік Берн розкриває таємні закономірності, які керують нашим життям. Кожен з нас грає у певну “гру”: подружню чи життєву, хорошу гру чи навіть кримінальну.

У легкому та приємному тексті читач віднайде не лише цікаві, а й корисні поради, що допоможуть краще розуміти себе та оточення, фінішувати у “грі” та почати справжнє життя у злагоді.

«Любити те, що є»

Прийняття себе книги з психології здатні допомогти полюбити себе таким, який ти є, з власними недоліками та забаганками, розкрити внутрішню гармонію, та віднайти точку опори для щасливого життя.

На сторінках книги «Любити те, що є» Кейті Байрен, авторка психотерапевтичного методу запрошує кожного у незвичайну мандрівку, під час якої читач опанує власні думки та почуття, краще дізнається та навчиться розуміти оточення. Чому так важливо звільнятись від негативних станів, які на жаль, оточують та виводять людину з рівноваги?

«Поклик пращурів»

Передаючи власний досвід, авторка розкриває ефективний метод розв’язання важких життєвих задач, за допомогою якого можна віднайти нове бачення нашого життя.

Книги про любов до життя надихають новими силами, змушують серце битись швидше, стежачи за пригодами та труднощами що випали на долю героїв. Неможливо уявити перелік книг про жагу до життя, не згадавши Джека Лондона та його визначний художній твір «Любов до життя», проте епічно та з притаманною Лондону глибиною, на сторінках книги «Поклик пращурів» нас чекає вишукана історія боротьби за життя молодого пса Бака, що потрапляє на Аляску.

«Поклик пращурів» — один з найкращих творів автора, у якому окрім законів жорстокого світу тварин автор художньо висвітлює реальні історії часів золотої лихоманки, занурюючи у суворі реалії чарівливої Аляски.

, , , переглядів: 1 281

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *