Піснею групи “Бумбокс” назвали британське кіно

Збір коштів на потреби армії України
09.10.2020

Піснею групи “Бумбокс” назвали британське кіно

Пісня групи “Бумбокс” дала назву британському документальному фільму про українських бранців Кремля. Режисером стрічки “Наодинці” став Ендрю Сміт – володар премій BAFTA і Emmy.

“Величезну повагу в мене викликає те, що один із найіменитіших режисерів-документалістів Ендрю Сміт, людина, яка має і BAFTA, і Emmy, за свої роботи, захотів зняти про це документальне кіно. І це кіно назвали назвою пісні “Наодинці”, тому що вона на якийсь час стала символом, ну, тепер вже надовго, якщо не назавжди, – потреби юнацької в увазі й любові, але й самоти, з якою стикається людина, яка йде проти системи.

І це кіно доробили, своїм коштом дублювали українською, і воно ось-ось побачить світ. Зараз йде мова про трансляцію його на “Суспільному”. Якщо чесно, я дуже переживаю за це. Я ніколи себе в такій ролі не бачив і ми не кіношні персонажі, там немає гри, це не художній фільм”, – розповів фронтмен групи “Бумбокс” Андрій Хливнюк в ефірі шоу “Селекція” на “Радіо Промінь“.

Наразі фільм “Наодинці” має отримати прокатне посвідчення Держкіно, після чого у жовті відбудеться його прем’єра в ефірі телеканалу UA: Культура. Фільм розповідає про звільнення українських політв’язнів із тюрем Росії та на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Окремою лінією у фільмі є медійна діяльність українських волонтерів та лідерів громадської думки з актуалізації проблеми бранців Кремля на міжнародному рівні. Фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк останні роки докладав багато зусиль для звільнення політв’язнів.”Я і ще декілька українців мали можливість виступити в парламенті Великої Британії, розказати журналістам, і парламентарям, про те, що відбувається в Україні насправді, яким чином, яка кількість людей ув’язнена не за злочини, а за переконання свої політичні, от, і гачком щоб дістати цих полонених”, – розповів Андрій Хливнюк.

, , , переглядів: 1 303

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *