Подвійна прем’єра від Karina Yarmolenko: артистка презентувала відразу дві пісні

Збір коштів на потреби армії України
10.05.2023

Нещодавно співачка Karina Yarmolenko презентувала подвійний реліз, до котрого увійшли одразу дві пісні під назвою “Тиша” і “Відчувати”. 

“Тиша” – це лірична композиція про кохання у стилі indie, яка написана в форматі вірша під фортепіанний супровід та наповнена почуттями артистки. 

“Відчувати” – це пісня про побудову власної думки, віру в себе й свої мрії, безперервний шлях до них, не зважаючи на обставини життя. 

Karina Yarmolenko

Співачка хотіла передати слухачам, як важливо дослухатися до себе, йти до своїх цілей та бажань. “Відчувати” – пісня про подолання внутрішніх й зовнішніх перешкод, бо на сьогоднішній день дуже важко сфокусуватись на тому, що дійсно важливо саме для тебе. Для цього потрібно зрозуміти, що саме є твоїм справжнім бажанням і зібратися силами для подальшого шляху, який кожен має самостійно пройти.  

Karina Yarmolenko ділиться: “Під час створення цієї пісні, я слухала різножанрову музику, і в мене виникло бажання написати глибоку щиру пісню із сенсом, таку, до якої хочеться повертатися. Я дуже довго працювала над музикою до цього треку, щоб підібрати належне звучання, в якому змогли б поєднатись елементи електронного та рок стилів”.

Прослухати пісню можна за мультилінком:

https://songwhip.com/karinayarmolenko

Щодо інді-пісні Karina Yarmolenko “Тиша”, то вона про щирість почуттів від нерозділеної закоханості, котру пережила співачка в юному віці. До слова, це найперша з пісень, котру авторка написала, але зважилась презентувати тільки з часом. За основу  артистка взяла власний вірш, котрий був написаний ще в старшій школі, доповнивши його фортепіанною авторською музикою і легким аранжуванням. 

Співачка впевнена – ця композиція сподобається тим, хто полюбляє ліричні пісні та фортепіанну музику. 

Ця пісня може викликати приємну меланхолію. Хоч вона і лірична по звучанню, та це дуже лагідна пісня і я сподіваюсь, що цьому твору вдасться підтримати тих, хто пережив чи зараз переживає нерозділене кохання”, – пояснює Karina Yarmolenkо.

Прослухати пісню можна за мультилінком:

https://songwhip.com/karinayarmolenko/tisha

 

Karina Yarmolenkо почала свій шлях у музиці з написання пісень ще у старшій школі. Пізніше, вона грала в гурті на фортепіано та виконувала свої власні твори. Після перерви у музичній карʼєрі, співачка повернулася до музики та фортепіано, аби висловити все те, що накопилося за весь час мовчання.  

Щодо своєї творчості, Karina Yarmolenkо каже: “Я б хотіла, щоб люди, слухаючи мою музику, просто розслабились й спостерігали за своїми відчуттями. Бо я вважаю, що саме це і є ключем до розуміння будь-якої творчості”.

Обидві пісні увійдуть до майбутнього альбому співачки. Після цього, у планах Karina Yarmolenkо випустити збірник фортепіанної та інструментальної музики. Частина творів вже написана, але у подальшому плануються колаборації з іншими музикантами. Найближча мета Karina Yarmolenkо – виступити на музичному фестивалі, бо саме там, на її думку, дійсно відбувається магія зі слухачами.

, , переглядів: 255

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *