Проведемо весну по Мафіозному, вечірка в Баржі

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2017

Проведемо весну по Мафіозному, вечірка в Баржі

Мафія” напевне що найпопулярніша гра, яка приваблює людей своєю унікальність, драйвом та азартом. Вона допомагає відкрити усі твої таланти та вміння, розпалить неймовірну жагу до перемоги.

Після важких одноманітних буднів, така розвага допоможе релакснути по максимуму. Особливо під кінець весни, яка не дуже нас і тішила хорошою погодую та настроєм, от і потрібно її провести зі всіма почестями за грою “Мафія” і розпочати літо з драйвом. Тим більше що гра буде проводитись в ресторані “Баржа”, команда закладу обіцяє всім приділити море уваги та пригостити унікальними стравами, так що голодним ніхто не залишиться.

Доводимо до вашого відома, що дресскод вечірки морський, якщо в гардеробі нічого немає, потрібно негайно придбати. Бо все-таки атмосфера це головне, тим більше що на грі буде професійний фотограф, а у дні процвітання інстаграму думаю вам захочеться поділитись супер крутими світлинами з друзями.

Отже, якщо ви готові поринути у світ Мафії, вас чекають за адресою вул.Грушевського, 2А. з 19:00 по 23:00. Вдалої гри і перемоги.

, , , переглядів: 936

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *