Радикально налаштовані молодики намагалися зірвати сольний концерт MELOVIN на підтримку ЗСУ в Києві

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2022

18 грудня один із найяскравіших представників українського шоу бізнесу MELOVIN відіграв благодійний концерт на підтримку ЗСУ, зібравши сотні палких шанувальників у столичному Music Hall BelEtage. 

Цей виступ став першим концертом співака у рідному Києві із початку війни. 

MELOVIN

Концерт відбувся в рамках проекту Wartime.Live. Частина виручених коштів буде передана на потреби Збройних Сил України, а саме: на придбання безпілотників для 1-ї окремої бригади імені Івана Богуна.

Із самого початку війни MELOVIN став активно волонтерити й підтримувати рідну країну. Співак перетворив свої соцмережі на координаційний штаб, завдяки якому десятки родин, що змушені були залишити свої домівки через війну, отримали необхідну допомогу. Крім того, разом зі своїм музичним бендом артист дав кілька десятків благодійних концертів по різних куточках України та Європи, придбавши на виручені кошти 4 автівки та обмундирування для українських захисників.

MELOVIN

І в день концерту зі сцени співак закликав допомагати нашим ЗСУ та продовжувати жити заради перемоги: 

“Головна річ, про яку варто пам’ятати всім,  – жити треба саме зараз, не відкладати своє життя, продовжувати жити, пити каву, робити селфі, допомагати іншим і донатити нашій армії. Я хочу, щоб війна не завершувала наше життя. Живіть заради перемоги. А русня хай горить!”

На глядачів чекали приємні несподіванки від MELOVIN, які просто шалено сприйняли переробку відомої пісні Алли Пугачової “Живи спокойно, страна” на патріотичну “Гори спокійно, русня”.

MELOVIN

Співак також зробив неймовірно чуттєвий подарунок своїм батькам, які через певні обставини не змогли бути присутніми, заспівавши легендарні “Чорнобривці” разом із усім залом.

Проте не обійшлося і без ексцесів. Нечисленна купка радикально налаштованих молодиків в масках на обличчях прийшла заздалегідь до початку заходу під вхід до клубу із одним єдиним плакатом “ЛГБТ – нищення сім’ї”. Вони влаштували гомофобський мітінг і намагалася зірвати концерт на підтримку ЗСУ.  

На щастя ніхто із відвідувачів події не постраждав. І це не завадило артисту та його команді провести благодійний концерт. Співак отримав шалену підтримку від повного залу глядачів. А в мережі люди активно встали на захист MELOVIN  і засудили поведінку “тітушок”. 

ЛГБТ - нищення сім'ї

Це вже не вперше, коли радикально і гомофобно налаштовані організації нападають на артиста, розпалюючи ворожнечу та ненависть в суспільстві. MELOVIN відомий своєю активною громадянською позицією та підтримкою прав людини та захистом членів  ЛГБТ-спільноти, що воюють на фронті і захищають Україну. 

Варто пам’ятати, що відкритість власної позиції змінює суспільство, дає новий початок захисту прав і безпеки людини та сприяє діалогу в суспільстві. А сприйняття себе таким, як ти є, відіграє важливу роль у вихованні толерантності та боротьбі зі злочинами на ґрунті нетерпимості.

, переглядів: 412

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *