“Ральф проти інтернету-2”: Disney порадує маленьких і великих шанувальників (трейлер)

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2018

“Ральф проти інтернету-2”: Disney порадує маленьких і великих шанувальників (трейлер)

Нове творіння студії Disney порадує маленьких шанувальників. На екрани скоро вийде передісторія вже улюбленого мультфільму “Ральф проти інтернету”. Поки йде завершення цього грандіозного проекту, нашій увазі пропонують новий трейлер до відомого мультику “Ральф проти інтернету-2” (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2).

У новому ролику показано, чому головні герої залишили свої ігрові автомати і вирушили досліджувати інтернет. Автор ідеї закликає розглядати інтернет як величезний майданчик для пізнання. Намагається залучити дітей до розуміння всесвітньої павутини, як інформаційного майданчику, простору для роботи фантазії.

На безкрайніх просторах інтернету є фан на всі смаки: відомі програми, секретні чати, культові меми і герої, смішне відео та ігри. Здоровань Ральф з такою силою занурюється у віртуальний світ, що мережа починає глючити. “Ральф проти інтернету-2” – це продовження анімаційної стрічки 2012 року. Режисером нового мультфільму виступив Річ Мур, сценаристом — Філ Джонстон, продюсером — Кларк Спенсер, які працювали над першою частиною.

Українським шанувальникам мультфільму “Ральф проти інтернету” варто очікувати показу в кінці листопада. Стрічка справді вийшла цікава, рекомендується до перегляду, в першу чергу, дітям шкільного віку та їхнім батькам.

, , , переглядів: 1 572

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *