Рівненський гурт “FarInHate” – все що треба знати

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2020

Рівненський гурт “FarInHate” – все що треба знати

Музика родом з Рівного варта того, щоб про неї дізнавалися, слухали та переслуховували пісні сотні тисяч разів. А ще більшої уваги достойні фанати своєї діяльності. Блиск в очах, феєричні емоції та бажання змінюватися кожного дня – це невід’ємні складові репетицій рок- групи “FarInHate”. Далі розповідає “rivnenski.info”.

Походження назви: FarInHate – поринути в ненависть;

Склад гурту:

вокал: Влад Мазниця;
вокал і диригент семплів: Олексій Семещук;
барабани: Максим Вишневський;
гітара: Андрій Далевський;
бас-гітара: Олександр Себестьянович;
гітара: Павло Савенко;
Напрям музики: альтернативний метал, грув-метал;

Найпопулярніший трек: “Час”;

Дата та місце створення: 2008, Рівне;

Перші кроки гурту

Одного літнього дня 2008 року в гаражному масиві на околиці Рівного учасники колективу вирішили створити групу. Основоположником її створення був Андрій Далевський. Він придбав гітару та зібрав раніше незнайомих між собою людей разом.

Вони були молоді та одразу стали одним цілим, тому їм все вдавалося легко. На той час Рівне було містом рок-заходів, сюди приїздило багато відомих гуртів цього жанру. Хлопці і не помітили як промайнуло 12 років. “FarInHate” – молода та прогресивна група. Багато гуртів за такий проміжок часу припинили свою діяльність, збиралися і знову розпалося, а вони існують всупереч всьому.

Назва “FarInHate” означає рух проти системи. Свій день народження гурт святкує 1 жовтня на День музики. Саме в цей день був перший їхній концерт. Перші 4 сингли вони готували до фестивалю “Я і гітара”. Саме з нього і розпочалася діяльність групи. Музика “FarInHate” об’єднує в собі альтернативний метал, грув-метал і металкор.

Їхня перша пісня – “Ігри”. Потім вони взялися за філософський напрям і разом з тим почали писати тексти про соціальні проблеми. Автором текстів є Олексій Семещук, а всі учасники підлаштовують їх до музики.

Як проходять репетиції гурту?

Репетиційна база “FarInHate” – це місце, куди можна прийти і вдень і вночі та присвятити себе повністю музиці. Репетиції відбуваються один раз на тиждень, тому що у всіх є робота та сім’ї. Декілька років тому в приміщенні був ремонт та організували подіум для барабанів. Часто репетиції проходять з суперечками та скандалами. Але хлопці знаходять спільну мову та рухаються тільки вперед. В творчому доробку колективу є такі треки, які всього лише декілька раз зігралися на репетиції і текст накидався досить швидко. Для прикладу, час створення пісні “Гай” – 20 хвилин.

Тенденції в світі невпинно змінюються і на даний момент зменшився сегмент рок-культури, а отже виховуватися немає на чому. Немає кумирів – немає послідовників, тому організовувати рок-гурти у молодого покоління немає бажання.

 

, , , переглядів: 1 514

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *