Ролик про українську армію став одним з найкращих у світі

Збір коштів на потреби армії України
02.11.2018

Ролик, що розповідає про Сухопутні війська України, посів друге місце в рейтингу кращих військових відео світу. Про це повідомляє Business Insider. Українське відео розповідає історію піхотинця через образ звичайної саперної лопати.

“Навряд чи існує якесь військове спорядження, яке має таке велике значення для солдатів у всьому світі, як лопата чи шанцевий інструмент. Це відео з України – шедевр в кінематографі і сториітелингу. Воно неперевершене, і, чесно кажучи, було важко поставити його на друге місце”, – пише видання.

На першому місці в рейтингу Business Insider – відео шведської армії. Як зазначає видання, якщо б не жартівлива подача в шведському відео, рейтинг очолив би український ролик. На третьому місці – ролик про Королівську армію Нідерландів, на останньому – про збройні сили Республіки Корея.

 

Як відомо, Балада про піхоту була знята два роки тому на допомогу Сухопутним військам ЗСУ. Автори проекту – консалтингова компанія K&K Group і рекламне агентство TABASCO. Зйомки проводила студія LimeLite Studio. Режисер проекту – відомий ізраїльський режисер Елі Свердлов. Ролик закликає українців приходити на контрактну службу і в цілому розповідає про Сухопутні війська України. Музика у відео називається Bordes (Межі) і була написана спеціально для зйомок ізраїльським композитором Томером Бріаном. У всіх армійських сценах задіяні тільки солдати і офіцери Сухопутних військ України. Ролик створений повністю на волонтерських засадах, без державного фінансування.

, , переглядів: 984

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *