Роман “Сто років самотності” екранізують

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2019

Роман “Сто років самотності” екранізують

Уславлений роман колумбійського письменника, Нобелівського лауреата Габріеля Гарсії Маркеса «Сто років самотності» буде екранізований для мережі Netflix. Виконавчим продюсером стане син письменника Родріго Гарсія. Незважаючи на те, що ініціативи екранізувати всесвітньовідому книгу були й раніше, подібні проекти не були реалізовані. Про це повідомляє litakcent.com.

Фінансові деталі угоди не розголошувалися, так само невідомо хто виконає провідні ролі в екранізації, і хто писатиме сценарій. Представник компанії Netflix Франциско Рамос лише запевнив, що це будуть найкращі латиноамериканські таланти. Зйомки відбуватимуться в Колумбії для кращого відтворення магічного колориту роману. Також відомо, що сини Маркеса не будуть безпосередньо залучені до творчого процесу й не впливатимуть на інтерпретацію сюжету знімальною групою.

Роман «Сто років самотності» вперше вийшов друком 1967 року й став бестселером. Він оповідає історію життя родини Буендіа на тлі вигаданого містечка Макондо, яке слугує метафорою Колумбії й ширше – всієї Латинської Америки. На думку пана Рамоса, ця книга «сформувала нас як континент». З моменту публікації, вона перекладена на 46 мов, а її наклад сягнув 50 млн. примірників в усьому світі.

, , , , , переглядів: 938

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *