“Секс і нічого особистого”: у мережі показали трейлер нової українскої комедії

Збір коштів на потреби армії України
20.10.2018

“Секс і нічого особистого”: у мережі показали трейлер нової українскої комедії

Відомий український шоумен та актор Сергій Притула вирішив спробувати себе в неочікуваній для фанів ролі – секс-тренера. Спершу він з’явився на постері фільму “Секс і нічого особистого”, а тепер сипле жартами у новому трейлері. Фільм знято Star Media за підтримки Держкіно України.

“Коли тобі випадає така нагода, гріх відмовлятися. Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована в головах багатьох людей, і ми з командою хотіли показати, що нічого страшного в цьому немає, інакше нас би з вами взагалі тут не було”, – віджартувався Притула.

Як розповів генеральний продюсер Влад Ряшин, справити перше враження можна тільки один раз.

“Ми представляємо наш перший офіційний трейлер, який познайомить глядачів із фільмом та справить те саме “перше враження”. Сильний акторський склад в особі талановитого Сергія Притули, Романа Луцького – нового секс-символу українського кіно, і спокусливої Анжеліки Ніколаєвої, інтригуючий сюжет, саундтреки від українських виконавців, якісна картинка – кіно вийшло!”, – каже він.

Результат пошуку зображень за запитом ""Секс і нічого особистого""

Режисер стрічки Ольга Ряшина зазначила: “Подивитися трейлер – це як підглядати “в замкову щілину” фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг та кохання. Ми залишили найяскравіші моменти для кінотеатрів, тому я впевнена, що фільм не залишить нікого байдужим”.

Як наголосив голова Держкіно Пилип Іллєнко, підтримка комедій на сьогодні є для Держкіно важливим завданням, адже це найбільш популярний жанр національного кіно і у всіх європейських країнах є найзатребуванішим на локальному ринку контентом.

“Крім того, що комедії дозволяють весело провести час в кінотеатрі, вони ще й формують культурний простір країни в глобальному вимірі”. – додав він.

Нагадаємо, що фільм “Секс і нічого особистого” виходить у широкий прокат 20 грудня 2018-го.

, , переглядів: 1 652

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *