Сергій Притула розказав, чому варто подивитися фільм “Заборонений”

Збір коштів на потреби армії України
07.09.2019

Сергій Притула розказав, чому варто подивитися фільм “Заборонений”

“Заборонений” – український художній повнометражний фільм про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України – Василя Стуса та його боротьбу із радянською системою. На екранах з осені 2019 року.

Відомий український телеведучий, шоумен і актор Сергій Притула вже побував у кінотеатрі та написав у своєму Facebook пост про те, чому варто подивитися фільм “Заборонений”.

“Тато вчив тримати слово. Передаю вітання режисеру та продюсеру стрічки «Заборонений». Дякую, що залишили у фільмі сцену з Медведчуком. І, хоч прізвище адвоката у фільмі озвучене не було, але ми ж в курсі. Я обіцяв у разі, якщо ви залишите цю сцену, зробити селфі з сеансу і виставити у себе на сторінці. Проте, фільм настільки захопив, що під час сеансу я на це не відволікався. Сподіваюсь, таке фото і слова максимальної подяки вам та усім хто долучився до створення фільму підійдуть?!

Після сеансу мене наздогнала на вулиці одна пані і попросила передати міністру освіти, що цей фільм потрібно показувати у всіх школах країни. Я з пані міністеркою не знайомий. Але я знаю, що мою сторінку читають багато освітян. Порадьте старшокласникам у ваших школах подивитись цей фільм. Щоб вони мали правильне уявлення про те, хто такий Стус, хто така Горська, Чорновіл, Лук‘яненко, Дзюба і багато інших, хто, за свої переконання, не боявся ні тюрми ні смерті! І що таке любов та повага до МОВИ! Зрештою, фільм рекомендую подивитися усім! Не пошкодуєте!”, – написав Притула.

, , , переглядів: 1 331

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *