SHADU підписала контракт з американським лейблом та презентувала новий трек

Збір коштів на потреби армії України
03.05.2023

Українська співачка SHADU розповіла своїм шанувальникам новину, яка сколихнула її соціальні мережі.

 SHADU

Артистка підписала контракт з відомим американським лейблом, який взяв у роботу англомовний альбом артистки з метою популяризації.

Shadu

«У вересні вийшов мій перший англомовний альбом EP Gravity. Через деякий час мені в дірект інстаграму надійшло повідомлення від лейбла про те, що дуже подобається моя музика і вони хотіли б співпрацювати зі мною! Спочатку я не повірила своїм очам! Я була в шоці! Як таке може бути, що мені, українській співачці, написав американський лейбл? Кілька днів я перетравлювала цю інформацію і думала, що це просто фейк! Але все виявилося реальним! Я відправила їм демку з моєї нової пісні, і ось, сьогодні вже вийшла моя пісня «Appologize» на американському лейблі!», – коментує артистка. 

Для SHADU співпраця із лейблом дозволить максимально ефективно популяризувати творчість та привернути увагу до українських артистів.

Shadu

«Для мене це шанс заявити на світовому музичному ринку про те, що Україна має круту якісну музику! Це шанс ще раз привернути увагу до моєї країни, а це під час війни з Росією дуже важливо! Ми повинні кожен на своєму фронті боротись із ворогом!», – додала SHADU.

, , , , переглядів: 240

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *