Що почитати: топ-5 книжок, які розважать у дорозі

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2018

Що почитати: топ-5 книжок, які розважать у дорозі

Завбачливо покладена до сумки цікава книга може перетворити тяжкий багатогодинний переліт чи поїзду у потягу на абсолютно цікаву пригоду. У сезон відпусток багато людей подорожують. Щоб політ чи поїздка потягом не здавалися похмурими і вічними, рекомендуємо витратити час на знайомство з літературою.

Червоний місяць, Бенджамін Персі

Коли до будинку Клер Форрестер вриваються агенти уряду і вбивають її батьків, героїня усвідомлює, що не схожа на інших людей. Патрік Гембл сідає на літак, а за декілька годин виявляється єдиним пасажиром, що вижив. Чейз Вільямс стає загрозою, від якої поклявся захищати свою країну. Захопливий трилер про перевертнів, які живуть серед людей. Варто відзначити, що книга справила приємне враження на короля жахів – Стівена Кінга.

Результат пошуку зображень за запитом "почитати"

Подорожі з тітонькою, Грем Грін

Книга, яка заряджає позитивним настроєм. Колишній керуючий банком Генрі Пуллінг зустрічає свою тітку Августу – ексцентричну мадам, яка в молодості була жінкою легкої поведінки. Зберігши веселу й авантюрну вдачу в похилому віці, тітонька вириває племінника з його спокійного і рутинного життя.

Священні ігри, Вікрам Чандра

Священні ігри – роман майже на тисячу сторінок, одночасно є і детективом, і трилером, і гангстерським екшном, і любовною історією, і запаморочливим і хвилюючим портретом міста Мумбаї. У червні 2016 року стало відомо, що американська телекомпанія Netflix запустила роботу над серіалом за мотивами Священних ігор.

Пов’язане зображення

Мемуари Гейші, Артур Голден

Роман може стати ідеальною книгою для перельоту до Японії. За сюжетом, гейша, що працює і проживає в Кіото, розповідає про своє життя від першої особи. Її історія знайомить читачів з цікавими японськими традиціями і культурою гейш.

Люди серед дерев, Ханья Янагіхара

Фантастичний роман у стилі магічного реалізму про племінну культуру на вигаданому острові Мікронезії. В основі сюжету – реальна історія лікаря-вірусолога Деніела Карлтона Гайдушека.

, , , переглядів: 659

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *