Що подивитися: головні кінопрем’єри спекотного серпня

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2018

Що подивитися: головні кінопрем’єри спекотного серпня

У серпні глядачі зможуть побачити багато нового та доброго кіно. Наразі про найцікавіші кінопрем’єри, які чекатимуть на глядачів у кінотеатрах найближчого місяця.

Шпигунська гра

Події розгортаються в США у розпал Другої світової війни. Мо Берг (Пол Радд) мало ким сприймався як потенційний солдат цієї війни. Берг був досвідчений бейсболіст, зірка своєї команди. Увагу спецслужб він привернув своїми унікальними здібностями – Мо вільно володів сімома іноземними мовами. У поєднанні з відмінною фізичною формою, знання мов та вміння швидко вчитися зробили Мо Берга ідеальним шпигуном.

Пригодницький трилер “Шпигунська гра” – це екранізація однойменної біографічної книги Ніколаса Давідоффа, заснованої на реальних подіях. Головний герой фільму та книги народився в Нью-Йорку в 1902 році в родині українських емігрантів.

Крістофер Робін

Колись Крістофер Робін разом зі своїми друзями Вінні Пухом, Кроликом, Тигрою, Совою, П’ятачком, Іа-Іа та Кенго подорожував Стоакровим лісом. А нині він – дорослий чоловік, голова сім’ї, батько та сумлінний робітник. Усе його життя зосереджене навколо роботи, так що навіть на розваги з родиною у вихідні часу не вистачає. Несподівано Крістофер Робін зустрічає свого давнього друга Вінні Пуха. Ведмежа повернулося, аби нагадати дорослому заклопотаному чоловіку, що в душі він лишається тим самим безтурботним хлопчиськом.

Сімейний фільм “Крістофер Робін” є ігровою адаптацією казки Алана Мілна. Не варто плутати його із торішнім “Прощавай, Крістофер Робін”. У новій картині немає складних стосунків та депресії. Цей має на меті не розповідати, реальну історію, а повернути дорослим віру в дива.

Мамма Mіа! 2

Нарешті глядачі зможуть побачити довгоочікуваний сиквел мюзикла “Мамма Mіа!”, який з’явився у далекому 2008 році. Відомо, що його основу складають пісні гурту “АВВА”. В основу сюжету покладено те, що доросла донька Донни, яку зіграла Меріл Стріп, Софі, яку у свою чергу зіграла Аманда Сейфрід, дізнається, що вагітна.

Краще зрозуміти свої відчуття та думки у зв’язку з появою дитини їй допомагає історія матері. Глядачі побачать Донну ще зовсім юною (Лілі Джеймс), коли вона лише познайомилася із Семом, Білом та Гаррі. Досвід матері допоможе Софі пережити цей унікальний етап життя. А підтримуватимуть її мама та чоловіки, кожного з яких можна вважати татом (Пірс Броснан, Колін Ферт, Стеллан Скарсгард).

, , , переглядів: 974

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *