Що подивитися: топ-5 легких серіалів на вихідні

Збір коштів на потреби армії України
16.06.2018

Що подивитися: топ-5 легких серіалів на вихідні

Літні вечори дуже довгі і проводити їх не завжди хочеться активно. Іноді після робочого тижня єдине бажання – це посидіти вдома і подивитися легкий серіал. Пропонуємо добірку саме таких серіалів, які можна переглянути за вихідні.

“Дивовижна місіс Мейзел”, 1 сезон 8 серій

Місіс Мейзел дивовижна жінка. Містер Мейзел ні разу не бачив її без макіяжу, вона стежить за будинком і за справами чоловіка. Вона ідеальна господиня 50-тих років, але все змінюється, коли її чоловік вирішує піти до коханки. Жінка напивається і виступає зі стенд-апом в одній нічній сорочці, після чого стає однією з перших жінок-коміків в світі. Цей легкий, трохи наївний серіал обов’язково змусить вас вірити в краще.

Результат пошуку зображень за запитом "Дивовижна місіс Мейзел"

“Велика маленька брехня”, 1 сезон 7 серій

Він був знятий за мотивами однойменного роману Ліани Моріарті і розповідає історії 5 сімей, чиї життя крутяться навколо одного вбивства. Дія розгортається в одному з найкрасивіших місць США, де герої можуть вийти посвариться один з одним прямо на берег океану. Це не тільки прекрасна детективна історія, а й відмінна драма.

Результат пошуку зображень за запитом "Велика маленька брехня"

“11/22/63”, 1 сезон, 8 серій

Цей серіал знятий за бестселером великого короля жахів Стівена Кінга. В основі сюжету таємниця смерті Джона Кеннеді. Звичайний вчитель англійської, дізнається, як повернутися в 1960-й і вирішує врятувати 35 президента США, але для цього йому потрібно прожити 3 роки в чужому часі і не видати себе.

Результат пошуку зображень за запитом "11/22/63"

“Юна”, 4 сезони по 12 серій

Це “Секс у великому місті”, дія якого наближена до 2018 року. В центрі уваги 40-річна жінка, Ліз, яка намагається влаштуватися на роботу у видавництво після розлучення і «перерви» на виховання дитини, довжиною в 18 років. Їй доводиться зіткнутися з проблемою “ейзджизму”, адже на роботу набагато охочіше наймають вчорашніх студенток, ніж зрілих жінок. Тому Ліз бреше всім, що їй 26 і починає жити новим, юним життям. Серії всього по 20 хвилин і від них неможливо відірватися, адже вони неймовірно житейські і смішні.

Результат пошуку зображень за запитом "серіал Юна"

“Пен Американ”, 1 сезон, 14 серій

Напевно, всі дівчатка колись мріяли стати стюардесами, адже це неймовірно романтична професія – красива форма, подорожі, посмішка. Якщо зараз потрапити в цей бізнес досить просто, то в 60-х професія стюардеси була неймовірно престижною. Завдяки цьому серіалу можна відчути на собі “кухню” бортпровідниць: красиві пілоти, заборонене кохання і навіть шпигунство.

Результат пошуку зображень за запитом "серіал Пэн Американ"

, , переглядів: 1 237

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *