Що подивитися: топ-9 серіалів, щоб від душі посміятися

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2018

Що подивитися: топ-9 серіалів, щоб від душі посміятися

Сьогодні ми зібрали для вас легкі і прості серіали, персонажі яких змусять від душі посміятися. Запасайтеся вкусняшками і гайда за ноутбук.

У Філадельфії завжди сонячно

Відмінний американський серіал про чотирьох друзів, які тримають бар в жахливому районі Філадельфії. Постійні сварки і бажання покомандувати призводять до найнесподіваніших проблем, але від цього буде тільки смішніше. І, до речі, творці вже назнімали 12 сезонів.

enter image description here

Студія 30

У центрі сюжету цього комедійного серіалу знаходиться колектив знімальної групи, сценаристів і акторів дуже популярного телевізійного шоу. В один “прекрасний” день у команди з’являється новий начальник, який запрошує в шоу своїх улюблених зірок, тим самим наражаючись на ненависть підлеглих.

enter image description here

Дивовижна Місіс Майзель

Після виходу пілотної серії цей серіал отримав найкращі відгуки критиків і замовлення відразу на два сезони вперед. Історія розвивається в Нью-Йорку кінця 50-х років. Чоловік кидає домогосподарку Мідж заради іншої жінки і дівчина відправляється в клуб, де горе-чоловік Джоел вечорами виступав зі стендапом, як він думає, а насправді лише погано читав чужі жарти. Несподівано для всіх імпровізована мова Мідж підриває зал оплесками і відкриває їй двері в нове життя.

enter image description here

Вілфред

Незважаючи на деяку вульгарність, гумор тут, судячи з відгуків, дуже якісний. Намагаючись покінчити зі своїм нікчемним життям, Райан перепробував всі методи. Здавалося, ніхто і ніколи не зможе його зрозуміти і вже тим більше, допомогти безнадійному хлопцеві. І раптом одного разу сусідка попросила його доглянути за собакою. Все б нічого, але Райан бачить пса Вілфреда в людській подобі. Допоможе це йому чи зашкодить – дивіться самі.

enter image description here

Типу щастя

Серіал від творців “Офісу” та “Клініки” просто не може бути нудним! Головний герой – Том Пейн – переживає кризу середнього віку і веде боротьбу проти традиційного щастя, нав’язаного суспільством. І, треба сказати, його спроби викликають не тільки напади сміху, але і щире співчуття.

enter image description here

Хулігани і ботан

Скучили за “Беверлі Хіллз”? Ось вам ще один серіал про школярів зі своїми проблемами, переживаннями і закоханості. Тільки гумору і запрошених знаменитостей тут побільше.

enter image description here

Вбити нудьгу

Не добившись успіху на письменницькому терені, Джонатан потихеньку спивається і втрачає все, включаючи кохану дівчину. Вирішивши почати нове життя, хлопець стає приватним детективом, але в підсумку все тільки ускладнюється.

enter image description here

Віце-президент

Селіна Майер зробила блискучу політичну кар’єру і тепер вона – віце-президент, проте, робота в Білому домі представлялася їй зовсім інакше. Постійні інтриги, скандали і з’ясування відносин з некомпетентними співробітниками віднімають все сили. Коли ж займатися корисними для суспільства справами?

enter image description here

Як я зустрів вашу маму

Серіал-спогад, рекомендований до обов’язкового перегляду. Протягом 9-ти сезонів батько розповідає дітям “дуже коротку історію” про те, як він, зовсім звичайний хлопець, зустрів їх приголомшливу маму.

enter image description here

, , переглядів: 2 062

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *